Купуючи шини для вантажного автомобіля, досвідчений водій прагне підібрати якісний та надійний товар, який забезпечить йому комфорт та хорошу керованість авто. 

Вантажна гума є важливою ланкою машини, позаяк її якість в подальшому позначиться на безпеці руху авто на дорозі. Усі шини поділяються на три види: літні, зимові та всесезонні. 

Літні шини

Літні шини найкраще працюють на сухих і мокрих дорогах за температури вище +7 °C. Наші шини мають хорошу здатність до керованості та зчеплення.

У каталозі шин нашої компанії ви знайдете літні шини від декількох виробників. Серед них і літні шини Белшина. Ціна на шини Белшина вас приємно здивує, адже Белшина – це провідний білоруський виробник якісних шин. Літню гуму можна підібрати за доступними цінами в інтернет-магазині нашої компанії "Технолайн-Південь". 

Зимові шини 

Час заміни літньої гуми настає з приходом холодної осені, зазвичай це жовтень-листопад, коли температура повітря опускається нижче +7 °C. Але до вибору таких шин варто підійти завчасно, адже сьогодні погодні умови в Україні є досить неоднозначними, тому фахівці радять купувати зимову гуму ще на початку осені, це допоможе вам виключити ризик поїздки при різкому похолоданні.

Варто знати, що зимова гума має безліч різноманітних характеристик, і, на відміну від літньої гуми, зимову варто вибирати якнайприскіпливіше. Рекомендуємо звертати увагу на склад гуми, адже завдяки властивостям купленої вами зимової гуми ви забезпечите собі безпечне керування автівкою. Варто звернути увагу на малюнок протектора, це також важливо, адже саме протектор забезпечує хороше зчеплення з дорогою. 

"Технолайн-Південь" пропонує широкий асортимент зимових шин для вантажних авто. У нас ви знайдете шини провідних світових виробників: зимові шини Кама, шини Гудієр, Петлас, шини марки Корморан, Континенталь, вантажні шини Бріджстоун, Мішлен, Белшина, Дунлоп, Сава, гума Росава, Матадор, Мітас, шини Нокіан та інші. 

Всесезонні шини 

Позаяк всесезонна гума повинна підходити як для літа, так і для зими, то вона стає компромісним варіантом між літньою та зимовою. До того ж вам не потрібно буде купувати два комплекти гуми, тому ви зможете непогано зекономити.

Купити будь-які шини можна в інтернет-магазині компанії "Технолайн-Південь". В асортименті є шини всіх розмірів, а також шини для легкових авто, сільськогосподарської техніки та іншого виду транспорту. Звертайтеся, ми продаємо вантажні шини високої якісті за дуже прийнятними цінами.