Для сучасної людини практично не залишилося неосвоєних ділянок природи. Але навіщо йти у ліс по гриби, якщо їх можна виростити в домашніх умовах? Звичайно, є й затяті грибники, для яких "тихе полювання" - величезне задоволення. Проте з кожним роком люди все більше віддають перевагу грибам із магазину, які є гарантовано безпечними.

Сьогодні одними із найпопулярніших грибів є гливи, які мають відмінні смакові якості та ідеально підходять як для варіння, так і для запікання. Гриби гливи можливо вирощувати в домашніх умовах на спеціальних фермах. Процес вирощування грибів не складніший за процес вирощування квітів, тому виходить майже у кожної людини.

Основною вимогою для вирощування грибів є наявність окремого приміщення, бо це неможливо у житлових приміщеннях, та й небезпечно. Для обладнання цього приміщення необхідно організувати правильне освітлення, вентиляцію та наявність холодильних камер для забезпечення зберігання зібраних грибів.

Важливим при вирощуванні грибів є субстрат – суміш різних компонентів, яка живить майбутній урожай. Найчастіше використовують солому пшениці, яка буде попередньо подрібнена на фракції 4-5 сантиметрів. Саме від якості субстрату буде залежати швидкість росту грибниці. Одним із методів знезараження субстрату є варіння до 2-х годин, також його можна залити крутим окропом на 6 годин.

Грибні блоки гливи найкраще придбати у нашому інтернет-магазині, оскільки в разі організації великого підприємства з вирощування глив просто невигідно займатися ще й формуванням грибних блоків.

Після закупівлі необхідного обладнання, грибних блоків починається інкубаційний період, протягом якого міцелій буде освоювати весь субстрат, він триває в середньому до 20 днів. Основним для вас завданням на цей період буде не допустити перегріву, оскільки субстрат буде нагріватися зсередини: оптимальний температурний режим – 18-24 градуси. Після розростання міцелію потрібно знизити температуру та вмикати освітлення на 10 годин на добу, бажано лампи холодного світла. В цей період також потрібно підтримувати високу вологість – 90 %.

Після появи перших глив потрібно бути уважним, бо ростуть вони дуже швидко. Зрілі гливи потрібно викручувати із субстрату, на відміну від звичайних лісових грибів.

Гарантія якості підтверджена СЕС. Доставку здійснюємо по всій Україні! Розрахуватись за замовлення ви маєте змогу як після отримання замовлення, так і наперед.

Вирощувати гриби із використанням готових блоків може кожен охочий, варто тільки докласти трохи зусиль та мати терпіння!