Хрещення дитини — це велике церковне таїнство, до нього батьки новонародженого малюка готуються зазделегідь, вибирають священика, який буде звершувати таїнство, храм, в якому вони бажають здійснити обряд, хрещених батьків, які перед таїнством мають посповідатися та причаститися, купують спеціальний хрестинний набір для новонародженого.

В нинішніх умовах хрещеним батькам набагато легше придбати хрестильний набір, оскільки вони є майже в кожному дитячому та інтернет-магазині. Звичайні хрестильні набори розраховані тільки на зовсім маленьких діток, яким ще немає і півроку, але хрестять не тільки новонароджених, тому для них теж постає потреба у такому одязі.

У будь-якому разі – це не залежить від статі дитини – основним необхідним елементом для проведення таїнства хрещення є натільний хрестик. Варто заздалегідь подбати про освячення хрестика, а якщо все-таки не встигли – розкажіть священнику. Його можна освятити і під час самого таїнства.

Також обов’язковим елементом є сорочка для хрещення, яка має бути білого кольору – як символ чистоти, оскільки, згідно з християнськими канонами, після хрещення людині прощаються всі її гріхи, які були вчинені до прийняття християнства.

Ще однією вкрай важливою річчю, окрім сорочки та хрестика, є рушник, або крижмо. Саме в цей рушник загортають дитину після занурення у воду. Основну увагу слід звернути на тканину, з якої зроблений рушник, – щоб дитина не замерзла. Якщо хрещення здійснюється в холодну пору року, потрібно віддати перевагу теплому махровому рушнику або ж мати теплий конверт, куди можна загорнути дитину після того, як її витерли рушником.

При виборі набору для хрещення потрібно враховувати пору року, щоб дитині було не холодно і не жарко. Також, щоб бути більш впевненим у своєму виборі, потрібно знати зріст новонародженого.

Усі представлені у нас хрестильні набори виготовлені із натуральної тканини. Ви можете бути впевнені у якості та безпеці вашого малюка, оскільки вся продукція має відповідні сертифікати якості. Наші хрестильні набори створять неабиякий комфорт для вашої дитини у такий відповідальний момент.

Якщо у вас є якісь додаткові запитання, будемо раді вам допомогти – зв’яжіться з нами. Ми з радістю допоможемо обрати хрестинний набір для новонародженого, який буде ідеальним для вашого малюка. У нас вигідні ціни, швидка доставка та легкість оформлення замовлення!