Хороша, якісна питна вода – це важлива умова для повноцінного існування людини. Фахівці зазначають, що значна частина хвороб виникає саме через погану якість води. Вода – рідина, яку ми вживаємо щодня, адже вона є головним елементом в харчуванні людини. Тому для того, щоб визначити, що тече з кранів, варто провести аналізи хімічного складу води, адже вона має першочергове значення для людини.

Хороший спосіб визначення хімічного складу води – звернутися в компетентну фірму, яка спеціалізується на проведенні лабораторних аналізів, хоча деякі з таких дослідів можна провести навіть вдома. 

Для проведення аналізу складу води вам потрібно: 

1. Мензурки діаметром 20 мм (дві штуки) із закрутними кришками;

2. Пляшечки з порошковими або рідкими хімічними реактивами для лабораторій;

3. Шприц ємністю 5 мл для рідких хімічних реагентів;

4. Ложка (мірна) для порошкових хімічних реагентів;

5. Хімічний індикатор для порівняння кольору (вісім штук).

Увесь посуд хімічний лабораторний та хімічні індикатори стерилізації ви зможете купити у нас на сайті! Компанія "ЧДА" пропонує вигідні ціни на хімічний товар!

Для проведення аналізу потрібно наповнити посудину (в конкретному випадку мензурку) досліджуваним зразком води. У першу посудину потрібно додати рідкий хімічний реагент, потім – порошковий хімічний реагент, відтак закрити і перемішати хімічний розчин у воді та зачекати. Далі необхідно поставити дві мензурки на хімічний індикатор для порівняння кольору та провести аналіз згідно з вказівками, які зазначені на індикаторі.

Інші досліди з водою

Дієвим дослідом в домашніх умовах буде аналіз води за допомогою перманганата калію (KMnO4). Перманганат калію дозволить визначити, чи придатна вода для пиття. Для цього потрібно розчинити невелику кількість хімічної сполуки в посудині, у яку вже попередньо налита досліджувана вода. Якщо вода набула світло-рожевого кольору, значить, якість досліджуваної води хороша, таку воду можна безпечно споживати; якщо ж вона набула жовтого кольору, то вода поганої якості і вживати її не варто.

Якщо вам потрібно купити реактиви, посуд хімічний лабораторний або індикатори стерилізації, пропонуємо вам наш інтернет-магазин хімічних реактивів компанії "ЧДА". У нас виключно високоякісний товар за цінами, нижчими за ринкові. Гарантуємо надійність поставок та найкращі ціни в Україні.