Деякі вчені стверджують, що побутова хімія надзвичайно шкодить здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Однак більшість європейських країн ретельно дотримуються встановлених вимог стосовно складу побутової хімії, і повірте, норми дуже суворі. 

Основними шкідливими компонентами у побутових засобах є фосфати, феноли та крезоли, формальдегіди, хлор, нітробензол. Вони справді небезпечні для здоров'я людини: фосфати провокують онкологічні захворювання, хлор спричиняє захворювання серцево-судинної системи, поверхнево-активні речовини мають здатність накопичуватися в організмі та можуть вражати легені, печінку, формальдегіди призводять до порушень у роботі дихальної системи.

Дослідження, що підтверджують непоправну шкоду побутової хімії для здоров’я людини і навколишнього середовища, давно проводяться у багатьох країнах, їх результати стали підставою для рішучого перегляду основних складових подібної продукції.

Вивчивши значну кількість інформації щодо різноманітних брендів побутової хімії, можна зробити висновок, що не все те, що продається у магазинах, потрібно купувати та нести додому, довіряючи рекламі відомих виробників.

Може постати питання: у чому ж різниця між українською та європейською побутовою хімією?
Звісно, перше, що відмічають покупці, – це різниця у вартості, проте не потрібно нехтувати власним благополуччям та здоров’ям сім’ї, оскільки європейські виробники переходять на виробництво екологічної побутової хімії. В Європі строго регламентується норма вмісту фосфатів у пральних порошках, що становить 3 %, в Україні ж ця цифра – 20 %. Ось чому не варто дивуватись, що у вашої дитини алергія, шкірний дерматит, захворювання дихальної системи. На жаль, наші супермаркети переповнені товарами, які завдають непоправної шкоди вашому організму під час використання цих засобів як для особистої гігієни, так і для миття різних поверхонь, посуду. Тому підходити до вибору побутової хімії потрібно усвідомлено, а не гонитись за різного роду акціями.

Європейська побутова хімія – це великий асортимент товарів, які ви маєте можливість придбати у нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Ми маємо всі необхідні сертифікати на наші товари та здійснюємо оптовий продаж. При замовленні від 2 000 грн – знижка 5 %, від 5 000 грн –  8 %. Працюємо по всій Україні! Доставку здійснюємо такими перевізниками, як «Нова Пошта» та «Делівері», які надають знижки для наших клієнтів на перевезення. Безкоштовна доставка по Львову.