Існує велика кількість тканин для пошиття спецодягу, кожна з яких має свої переваги та недоліки для того чи того вбрання. Матеріалів для спецодягу є велика кількість, і кожен з них виконує різні функції. Основною характеристикою для будь-якого матеріалу є зручність під час носіння, а також його надійність. Тканина має забезпечувати належний рівень повітрообміну, витримувати різноманітні умови експлуатації, незалежно від того, яка погода на вулиці.

Спеціальний одяг створений для того, щоб захищати людину, яка його носить, від несприятливих виробничих впливів. Основними характеристиками спецодягу є: обмеження негативного впливу середовища або умов роботи, корпоративність.

Тому безпосередньо перед закупівлею тканини потрібно дізнатися, з якими чинниками зовнішнього середовища доведеться стикатися в майбутньому готовому виробу. Якщо це спецодяг для конкретної фірми, то мають бути відповідні емблеми, значки, які дадуть можливість відрізнити його від інших. Навіть якщо у вас прекрасна технологія виробництва, але неякісний матеріал, це не допоможе вам створити надійний, комфортний та зручний спецодяг.

Також не менш важливою характеристикою є зносостійкість одягу, оскільки підприємству не вигідно щотижня замовляти нову партію одягу. Тому для підбору тканини потрібно залучати професіоналів своєї справи, саме вони допоможуть вам обрати дійсно найкраще за доступною ціною.

Основними матеріалами для пошиття як звичайного, так і для спецодягу є:

натуральні тканини – складаються з природних компонентів, до них належить льон, бавовна. Основною їхньою характерною перевагою є те, що вони добре пропускають повітря та вбирають вологу, недоліком – недостатня міцність;

синтетичний матеріал – виробляють з різних штучних ниток, основним плюсом таких тканин є те, що вони тримають форму та не зсідаються після прання;

змішані тканини – їх отримують в результаті комбінування натуральних та штучних волокон, вони є найкращими для пошиття спеціального одягу, бо мають набагато вищу міцність та зносостійкість.

Спецтекстиль тканини – це найкращий вибір для вашої швейної майстерні, зручність – гарантована!

У нас ви маєте можливість підібрати найкращий варіант тканини відповідно до ваших потреб. Ви гарантовано отримаєте зручне обслуговування та швидку доставку матеріалів у будь-яке місто України. Звертайтеся!