Секонд-хенд як бізнес на сьогодні є дуже популярним. Такі речі мають великий попит серед населення. Одяг та взуття "вторинного" вжитку – це не завжди поношені речі в поганому стані, іноді річ могла бути вживана один чи два рази і втратила актуальність для власника, тому й опинилася на прилавку секонд-хенду. Часто в магазинах стокового одягу продаються якісні та навіть брендові речі.
 
Якщо Ви вирішили розпочати свій бізнес в сфері секонд-хенду, тоді ми Вам допоможемо! Компанія "L-Тех" – це надійний партнер, який пропонує Вам якісний секонд хенд без посередників. Зокрема, ми налаштовані на тривалу співпрацю, тому намагаємося забезпечити для цього усі необхідні умови:

1. Наша компанія реалізує секонд хенд без посередників, тому ми гарантуємо Вам найнижчі ціни в Україні на секонд хенд оптом з Європи. Ми маємо відмінно налагоджені зв’язки з постачальниками, що дозволяє нам оперативно та у великих кількостях поставляти товари.

2. У нас Ви знайдете надзвичайно великий асортимент товарів: ми реалізуємо чоловічий, дитячий та жіночий одяг секонд хенд. Також в наявності взуття та дитячі іграшки. Ми працюємо напряму з європейськими постачальниками, тому наш асортимент постійно оновлюється. Товарів вистачить усім!

3. Висока якість. Усі наші товари – це виключно якісна продукція. Серед асортименту Ви можете знайти як дешеві, так і вживані брендові речі.

4. Відсутність дефектів та браку. Ми ретельно слідкуємо за тим, щоб усі речі були чистими, охайними та не мали дефектів.

5. У нас Ви можете замовити товари дрібним або великим оптом.

6. Наші фахівці за потреби можуть допомогти Вам з підбором товарів. Фасування речей відбувається в поліетиленові пакети без сортування, тому якщо Вам необхідні конкретні товари – Ви можете звернутися до нас, і ми допоможемо Вам обрати потрібні.

7. Зручність замовлень на сьогодні теж є дуже важливою. Оформити своє замовлення у нас Ви можете, не виходячи з дому, на нашому сайті, що значно економить час. Для тих, хто любить поспілкуватися, радимо зателефонувати до наших менеджерів-консультантів, які з радістю допоможуть Вам оформити своє замовлення та дадуть відповіді на усі Ваші питання.

8. Оперативна доставка. Наш офіс знаходиться в м. Луцьк, що дозволяє нам без проблем доставляти Ваші замовлення в будь-яке місто по всій Україні.

Враховуючи усі ці пункти, можна бути впевненим, що компанія "L-Тех" – це партнер, який забезпечує максимально вигідні умови співпраці. До того ж ми надаємо консультації щодо ведення бізнесу як для початківців, так і для людей з досвідом.

"L-Тех" – Ваш надійний партнер в галузі секонд-хенду!