Компанія "Ековод" пропонує Вам ексклюзивну для українського ринку продукцію — електроактиватор води Ековод! Це унікальний винахід, який допоможе зберегти Ваше здоров'я: за допомогою апаратів "Ековод" можна отримати чисту питну воду та зробити її властивості корисними для людського організму. Також наша компанія є першою в Україні, яка розробила власні активатори води. На сьогодні наша продукція включає апарати ЕАВ 6 "Жемчуг" та електроактиватор ЕАВ 3К.

Якщо говорити про наші очищувачі, варто зазначити, що їх особливість полягає в тому, що вода стає не лише м’якшою та безпечнішою, але й кориснішою та смачною! Це відбувається завдяки технології насичення води іонами кремнію та процесу електрохімічної активації. У наших приладах ми використовуємо лише якісні матеріали, які є цілком безпечними та допомагають зробити питну воду справді корисною.

На сьогодні існує безліч компаній, які пропонують апарати для отримання живої та мертвої води. Однак вся ця продукція не завжди є якісною та справді допомагає очистити воду від шкідливих домішок. Ми хочемо застерегти Вас від підробок нашої продукції, яку ми реалізуємо лише в офіційних представників нашої компанії.

Чому ж варто довіряти нам? По-перше, ми продаємо лише якісну продукцію. Кожна деталь ретельно підібрана. По-друге, безпека — оскільки мова йде про питну воду, то варто підбирати лише надійні матеріали та елементи (анод та катод), які б не мали негативного впливу на організм людини. Якщо катод апарату достатньо тримати в чистоті, то з анодом ситуація дещо складніша. Дуже важливо підібрати правильний "безпечний" матеріал, який під час електролізу не руйнувався б та не залишав би шкідливих елементів. Найкраще на роль анода підходить платина, чистий графіт, титан або високоякісна нержавіюча сталь. Це зумовлює третю "унікальність" нашої продукції — як анод ми використовуємо сполуку кремнію і вуглецю. Така сполука допомагає підвищити якість води. До того ж таке наше відкриття є запатентованим (патент від 12.09.2003 року).

Як бачите, наші електроактиватори є не лише унікальними, але й якісними. За допомогою активаторів "Ековод" ЕАВ "Жемчуг" Ви можете отримати по-справжньому якісну питну воду, яка не лише має відмінні смакові якості, але й позитивно впливає на організм людини в цілому!

Апарат для живої та мертвої води купити можна на сайті нашої компанії або звернувшись за вказаними контактними номерами телефонів. Також в нашому "Каталозі товарів" Ви знайдете літературу на тему активації та іонізації питної води.

Бажаємо Вам міцного здоров’я!