У більшості сучасних осель саме сходи відіграють ключову роль у загальній дизайнерській картині. Саме сходи є найдревнішим винаходом нашого суспільства, який існує і в наш час. Правда, колись їх використовували для лазіння в вертикальному напрямку. Також у давнину сходи були символом шляху до неба, так званим переходом у потойбіччя. З кожною новою епохою сходи видозмінювалися: наприклад, у Середньовіччі вони вирізнялися надзвичайною масивністю, у добу Відродження додалися нові вигини та різноманітні скульптури. Для сучасних осель є характерним використання сходів з дерева, оскільки вважається, що обробка дерева є менш трудомісткою у порівнянні із металом, їхній монтаж теж потребує менше зусиль та часу, також не менш важливою характеристикою є приємні тактильні відчуття, що характерно для дерев’яних сходів. 

Матеріал для виробництва сходів може бути дуже різноманітним – використовують як листяні породи дерев, так і хвойні. Найбільш поширена серед хвойних порід дерев сосна, яка є м’якою та легко піддається обробці. Проте основним недоліком соснових сходів є їхня невисока зносостійкість – через декілька років вони жовтіють. Дубові сходи є більш міцними та стійкими до гниття у порівнянні з буком або березою, проте останні мають нижчу вартість.

Для класичного дизайну оселі якнайкраще підійдуть сходи із дуба, оскільки мають найкращі характеристики та прослужать не одне десятиліття. Ще в давнину вважалося, що сходи із дуба є ознакою розкоші та багатства їхніх власників.

Необхідно, щоб при транспортуванні матеріалів слідкували за станом деревини, аби її не пошкодити. Також варто звернути увагу на те, чим оздоблюють сходи, оскільки від цього залежить, будуть вони вам довго служити чи ні. Неякісні фарби, лаки можуть зіпсувати весь виріб. Багато хто з виробників не дотримується технології сушіння деревини та прискорює цей процес. У нашій Столярній майстерні Бебко ви зможете замовити найякісніші сходи, які прослужать не одне десятиліття.

У нас ви отримаєте гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців на будь-які наші вироби. Працюємо за передоплатою, яка становить 70 %, під час проведення замірів. Інші 30 % оплачуються після отримання замовлення. Також ми надаємо послуги з монтажу – наші фахівці допоможуть вам із доставкою замовлення та установкою, що значно заощадить ваш час. Оформити замовлення сходів можна на сайті або за вказаним номером телефону. Саме наші сходи ідеально пасуватимуть до вашого інтер’єру.