Металошукач (металодетектор) – спеціальний прилад для пошуку металу (золото, срібло, монети та ін.). В сучасному світі, коли такого обладнання існує безліч одиниць, новачкам у цій справі досить важко вибрати якісний, потужний та хороший металошукач, який буде працювати досить довго. В цій статті ми розкажемо, як правильно вибрати металошукач високої якості.

Перед тим як купити модель металошукача, яка Вам сподобалась, потрібно детально вивчити його характеристики та не купувати відразу, а також подивитись на інші моделі, їх можливості та ціни. Фахівці виділяють ряд металошукачів високої якості: Fisher, Garrett, Minelab та інші.

Правила вибору металошукачів (металодетекторів) за показниками

1. Глибинність пошуку. Це перший показник, на який варто звернути увагу при виборі якісного металодетектора, адже саме від цієї функції залежить, наскільки точно пошукова котушка, яка встановлена на металошукачі, визначить відстань до об'єкта, не беручи за хибний об'єкт мінерали, які містяться в землі. Проте варто зважати на те, що жоден прилад не показує точних цифр та на глибинних пошуках не поводить себе однаково, адже цей фактор залежить від різних параметрів та від розміру об'єкта. Цей показник ще називають "балансуванням ґрунту", проте принцип залишається таким самим.

Перед покупкою варто визначитись, на яких глибинах будуть проводитися пошуки, та зробити свій вибір, виходячи з цих міркувань.

2. Дискримінація цілей. Ще один важливий елемент при виборі металошукача, який полягає в можливості приладу відрізняти коштовні метали чи будь-який інший тип металу від сміття: цвяхів, пляшок, дроту та ін. Саме від цього показника буде залежити вартість обладнання: чим точніші дані – тим дорожчий металошукач.

3. Пінпоінт. Важлива функція в металодетекторі, яка дозволяє з точністю визначити місцезнаходження об'єкта в ґрунті (бюджетні моделі не оснащені такою функцією).

4. Функціональність. Дуже важливо, наскільки прилад забезпечений фукціонально від виробника, тобто які опції виконуються, наскільки він простий, зручний в експлуатації та ін. Звичайно, для новачків достатньо буде користування всього декількома функціями.

5. Герметичність приладу – чи не найголовніший показник, адже роботи можуть проводитися не тільки в сонячну погоду, але й під час дощу, грози та в інших екстремальних умовах. На сьогодні більшість виробників пропонують обладнання, яке має стійкість до атмосферних опадів.

6. Вага. Також важливий елемент, на який потрібно звертати свою увагу при купівлі, адже чим легший прилад, тим довше оператор може працювати без перерви.

Купити металошукач високої якості Ви можете в інтернет-магазині «Best MD». Ми є офіційним дилером багатьох відомих брендів, як-от Garrett, Minelab, XP Detectors, Fisher, Teknetics, Whites, MarsMD, і пропонуємо широкий вибір приладів за доступними цінами. Продаж оптом та вроздріб, а при замовленні від 2000 грн – безкоштовна доставка по Україні!