Пластикова тара та упаковка сьогодні становлять істотну загрозу для планети, позаяк пластик знищує морську флору та фауну, а також забруднює грунти, він являє собою реальну загрозу не тільки для здоров'я людей та екології, але й для життя на Землі взагалі. 

У 2018 році Європарламент підтримав заборону на використання одноразового пластику, який у найближчі декілька років повністю замінять на екоупаковку. Подібне рішення цьогоріч прийняли і в Україні, у Львівській області. 

Наразі дешевою альтернативою звичайним пластиковим пакетам є поліетиленові пакети з використанням оксо-біорозкладаної добавки d2в, які компанія "Українські джерела" почала виробляти на початку 2013 року. 

Як працює добавка d2w? 

Серед чималої кількості біологічно руйнуючих добавок в Україні наразі найбільший попит у виробництві поліетиленових пакетів має саме добавка d2w. 

Ця добавка була розроблена англійською компанією. Речовина виконує роль каталізатора, який руйнує вуглецеві зв'язки в частинках полімеру. Вона становить лише 1 % від маси пакета, але цього достатньо для розкладання пластику. 

Добавка починає свою дію через певний час, але за умови, що пластик з добавкою d2в буде знаходитися під дією достатньої кількості світла, тепла та повітря, тобто упаковка розпадається на дрібні частини, водночас втрачаючи свої властивості, та руйнується під дією світла і кисню або під дією бактерій, які споживають полімер. 

Плюси біопакета 

1. При розкладанні пакет виділяє вуглекислий газ; 
2. Добавка не шкідлива; 
3. Властивості пакета не змінюються; 
4. Зручність використання такого пакета аналогічна звичайному поліетиленовому – висока міцність, водостійкість та зручність. Єдина відмінність: такий пакет більш екологічний;  
5. Добавка дешевша за інші аналоги (біопакети з паперу, тканини, сітки та інших матеріалів). 

Поради щодо використання біопакетів

1. Такі пакети потрібно збирати окремо від іншого сміття – це дуже важливо, адже при потраплянні з іншим сміттям і перемішуванні пакет розкладатиметься значно довше. 

2. Біопакет найкраще викидати в спеціальне активне бактеріальне середовище, так, щоб до нього був доступ води, сонячного світла і кисню. 

3. Біопакети не займають багато місця, тому їх можна збирати та віддавати на переробку. 

Замовляйте біорозкладні пакети виробництво Україна в компанії "Українські Джерела". Ми пропонуємо якісну продукцію, яка відповідає стандартам ЄС і США. Якщо ви теж стурбовані екологічною ситуацією в Україні і в цілому світі, замовляйте біопакети у нас. Ми приймаємо замовлення з усієї України. Звертайтеся, будемо раді допомогти.