З кожним роком індустрія парфумів випускає безліч нових ароматів, проте вибрати дійсно свій досить важко. І більшість з нас боїться експериментувати та користується тими ароматами, до яких вже звикли. Проте новинка може значно покращити ваш настрій та урізноманітнити будні. Переважна більшість консультантів у парфумерних магазинах пропонують нам той парфум, який подобається їм або ж який потрібно продати якнайшвидше.

Найбільш вдалим варіантом саме для вас є той аромат, від якого у вас покращується настрій. Звісно, для кожного це зовсім різний запах: комусь можуть подобатися солодкуваті нотки ванілі, комусь – освіжаючий м’ятний аромат. Також не менш важливим моментом є подія, для якої ви обираєте аромат. Якщо ви збираєтеся використовувати парфуми, йдучи на роботу, то найкращим варіантом є освіжаючий та легкий аромат, якщо ж для ділових переговорів, то пряний та виразний аромат, який надасть вам впевненості, для романтичного побачення обирайте солодкуваті аромати.

При виборі аромату варто звернути увагу на сучасні тренди, але не потрібно й забувати про власні уподобання: якщо вам не подобається солодка ваніль, то краще її не брати, оскільки ви будете відчувати себе невпевнено, а з часом взагалі перестанете користуватися такими парфумами.

Ваш улюблений колір також може допомогти обрати аромат, який найкраще підійде для вас. Люди, які віддають перевагу світлому одягу, найчастіше обирають свіжі аромати з легеньким відтінком цитрусу або лілій. Якщо у вашій шафі переважає одяг темних відтінків, тоді ваш аромат гарденія та сандалове дерево. Ви екстравагантна власниця одягу червоних кольорів? Тоді саме вам якнайкраще пасуватимуть аромати на основі екстракту імбиру, орхідеї або ж кедру. Синьо-блакитні відтінки притягують освіжаючі морські мотиви та надзвичайно легкі аромати на базі конвалії, магнолії, лимона. Для молодого покоління, в одязі якого переважають надзвичайно яскраві кольори, найкраще підійдуть парфуми із ароматом кориці, півонії та карамелі.

ЛР парфум мають велике різноманіття витончених ароматів, які здатні змінити ваш усталений образ або ж додати нотку пікантності. Асортимент парфумів у нашому інтернет-магазині оновлюється щомісяця. Також ми надаємо гарантії від виробника товару. Продаж здійснюється по всій Україні, крім окупованих територій. Будемо раді бачити вас у числі наших клієнтів і віримо, що наша продукція обов'язково стане вашою улюбленою!