Процес оптимізації податків дає можливість зменшити розмір податкового зобов’язання цілком правомірними методами, які включають в себе всеможливі пільги, податкові звільнення та інше. Більшість вважає за потрібне зменшити величину податків, а не розмір прибутку після оподаткування, що є вкрай неправильним, оскільки менеджери, замість того щоб працювати над підвищенням рівня прибутковості підприємства, докладають велику кількість зусиль задля того, щоб знизити рівень податків.

Основним завданням податкової оптимізації є збільшення усіх наявних ресурсів підприємства, установи чи організації, а не зменшення конкретного податку.

Податкову оптимізацію досить часто ототожнюють із плануванням податків, тому що вони є схожими. Загалом податкове планування включає в себе податкову мінімізацію та оптимізацію. Досить часто менеджери, замість того щоб займатися питаннями підвищення прибутковості організації після оподаткування, займаються разом із бухгалтерами зниженням обсягу податків, що є зовсім не правильним. Не важливо, який обсяг податків сплачувати – важливим є те, чи після сплати податків розмір прибутку буде задовільним.

Здійснити податкову оптимізацію з урахуванням нашого законодавства доволі важко, оскільки для цього можуть бути застосовані пільгові режими оподаткування, наприклад, розміщення вашого підприємства у спеціальній економічній зоні дозволить значно зменшити податок на прибуток, плату за використання землі, також надаються пільги для оподаткування сільськогосподарських підприємств, зокрема, знижена ставка податку на прибуток, наявні пільги щодо ПДВ.

Податкова оптимізація є цілком правомірною дією, оскільки при укладанні договору ви маєте можливість обрати саме той, з яким будете сплачувати мінімальні податки. Податкова мінімізація відверто порушує законодавчі нормативи, а тому потрібно знати, що за порушення закону, звісно, вся відповідальність лежить тільки на вас. Для підприємця вкрай важливо зменшити обсяг податків, тим часом як держава усіма силами намагається забезпечити максимальні податкові надходження до бюджету. Тому вкрай важливим є забезпечення  балансу.

Для нашої компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» надважливо задовольнити потреби будь-якого нашого клієнта, оскільки від цього залежить, чи звернеться він до нас ще раз, а також чи порекомендує своїм партнерам, друзям, які займаються бізнесом, нашу фірму. З нами ви можете будете впевнені у конфіденційності наданої вами інформації, оскільки ми піклуємося про нашу репутацію. Працюємо у місті Київ.