Для багатьох людей на сьогодні автомобіль є невід'ємною частиною їх життєдіяльності. В сучасному світі мати автомобіль – це не лише престижно, але й життєва необхідність. Саме тому велике значення має комфорт. Автомобілі постійно вдосконалюються та покращуються за допомогою тюнінгу. Адже важливим є не лише гарний зовнішній вигляд, але й затишок під час поїздки. Саме тому необхідними для будь-якого транспортного засобу є килимки.

Підбір килимків, як і інших деталей тюнінгу, має свої особливості. Слід зазначити, що автокилимки поділяються на кілька категорій залежно від технічних характеристик. Отже, розглянемо всі аспекти вибору детальніше.

Килимки в машину можуть бути модельними та універсальними. Крім того, автокилимки виготовляють з різних матеріалів. Ну і, звичайно, вони відрізняються за ціною. Універсальні килимки мають більш доступну цінову політику, однак цей аспект є одночасно і перевагою, і недоліком. В таких килимках відсутні борти, що дозволяє "підігнати" їх під потрібні розміри, однак цей процес є досить затратним в часі. Модельні ж килимки виготовляються з урахуванням усіх параметрів під конкретну модель автомобіля. Обираючи такий килимок, Ви не будете мати клопоту з тим, що розмір не підійшов, однак багатьох людей відштовхує значна ціна таких виробів.

Наступним пунктом варто розглянути матеріал виготовлення килимків. Серед найпопулярніших матеріалів – гума та різноманітний текстиль, а також поліуретан. Кожен з них має свої преваги та недоліки.

Гумові килимки є найдешевшим варіантом. Вони мають погану гнучкість, є досить важкими та ламкими. Ще одним недоліком є те, що вони здатні утримувати неприємні запахи тривалий час. Через свою високу вартість такі килимки є менш популярними, однак слід зазначити, що вони є довговічними та практичними.

Текстильні килимки в плані цінової політики бувають різні: бюджетні, "люксові" та преміальні. Основна різниця полягає в матеріалі виготовлення автокилимів. Найдорожчими вважаються килимки з поліпропілену з наявністю ворсинок. Найдешевші виготовляються з поліпропіленового волокна.

Килимки автомобільні поліуретанові мають відмінну конфігурацію та високі бортики. Основною їх перевагою є те, що вони стійкі до стирань та не утримують ніяких запахів.

Купити килими в машину, а також інші аксесуари Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо Вам надзвичайно великий асортимент товарів для авто. Обрати аксесуари та дізнатися їх характеристики Ви можете в нашому "Каталозі товарів". Ми реалізуємо автоаксесуари оптом та вроздріб по всій Україні. Гарантуємо високу якість, низькі ціни та оперативність!