"Рош Діагностікс" є провідною діагностичною компанією, неперевершеною по глибині використовуваних технологій, з широким переліком товарів і послуг і глобальною присутністю.

Лабораторні системи, що включають автоматичні аналізатори і реагенти, допоможуть задовольнити потреби будь-якій лабораторії.

Сьогодні "Рош" має представництва в 150 країнах світу і штат співробітників понад 85 000 осіб. Інвестиції в наукові дослідження і розробки в 2013 році становили понад 8 мільярдів швейцарських франків. Все це має на меті турботу про здоров'я людини.

Принцип "Рош" – пропонувати українським лікарям і пацієнтам найсучасніші високоякісні продукти, призначені для індивідуального вирішення незадоволених потреб медицини.

"Рош" бачить своє завдання в Україні у впровадженні європейських стандартів лікування ряду важливих захворювань та сприянні розвитку фармацевтичної і медичної науки. Для цього водночас з виведенням на ринок інноваційних продуктів компанія надає партнерську підтримку провідним науково-дослідним центрам нашої країни.

Фармацевтична система якості (Pharmaceutical Quality System – PQS) дозволяє забезпечувати безперебійні поставки високоякісних, безпечних та ефективних продуктів, що відповідають нормативним вимогам і корпоративним стандартам.

Оригінальні препарати виробництва групи "Рош", офіційно імпортовані на територію України, проходять обов'язкову процедуру Державного контролю якості при ввезенні на територію України, знаходяться в обігу відповідно до чинного українського законодавства та з дотриманням корпоративних принципів і стандартів.

Звертайтеся, телефонуйте, замовляйте Реагенти Roche Diagnostics на нашому сайті http://medrynok.com.ua.