Натуральна косметика стала справжнім трендом в останні кілька років. І це позитивна тенденція: природні компоненти краще впливають на стан нашої шкіри, ніж засоби зі шкідливими речовинами. Органічні маски для обличчя дозволяють продовжити молодість, повернути тонус і еластичність, прибрати зморшки, освіжити колір, зволожити.

Чому натуральні маски кращі

Дедалі більше жінок віддають перевагу саме натуральній косметиці. В її складі міститься до 100 % органічних компонентів, які нам подарувала природа. Нічого зайвого, ніяких консервантів, парабенів, SLS й інших синтетичних компонентів. До складу рослин входять всі необхідні речовини і мікроелементи, що підтримують стан шкіри людини. Саме тому компанія ТМ MIRELIN розробила такі способи виробництва, при яких всі найцінніші властивості живої природи зберігаються.

Безпечна косметика з повністю натуральним складом відрізняється рядом переваг.

1. Містить органічні масла

Ніщо не зволожує і не живить шкіру обличчя краще, ніж натуральні масла. Вони відновлюють природні захисні властивості, покращують колір обличчя, розгладжують зморшки. Такі маски при регулярному використанні дозволяють досягти шикарних результатів.

2. Підходить для чутливої шкіри

Натуральний догляд враховує потреби сухої шкіри. Саме тому в складі такої косметики немає агресивних компонентів, що сприяють висушуванню природного ліпідного шару. Вся косметика виконана за нормами ДСТУ 4766:2007, що робить її відповідною всім вимогам безпеки.

3. Рецепти, перевірені часом

Маски для обличчя від ТМ MIRELIN – це перевірені часом засоби, якими користувалися ще наші предки. Недарма іноземні історики захоплювалися красою жінок на Русі: молоді і рум'яні обличчя, сяюча здоров'ям шкіра.

4. Комплексна дія

Очищаючі маски для всіх типів шкіри надають комплексний вплив. Вони миттєво перетворюють шкіру, дарують їй сяйво і борються навіть з мінімальними недоліками.

5. Не тестується на тваринах

Це дуже важливо, адже тварини заслуговують гуманного ставлення до себе. Натуральна косметика не потребує попередньої перевірки реакції на шкірі живої істоти.

Ефект натуральних масок

Маски українського виробника MIRELIN – це унікальний органічний склад. До нього входить суха композиція пророслих злаків (вівса, жита, пшениці), а також комплекс природних мінералів, мильний корінь, екстракт ромашки і м'яти, морська сіль.

Такі маски дозволяють:

прискорити процеси відновлення клітин;
– розгладити зморшки;
– зволожити втомлену і суху шкіру;
– вирівняти тон обличчя, надати сяйва;
– боротися з недоліками.