Пластикові пакети з кожним роком втрачають свою "популярність". Поки що в Україні це не так помітно, але західний світ та провідні країни Азії уже давно відмовилися від поліетилену. Задля збереження довкілля дедалі частіше люди купують саме екоупаковку, такі пакети менш шкідливі для навколишнього середовища (біопакети поліетиленові) або й узагалі не шкідливі (паперові пакети, пакети з тканини). Саме паперові пакети найбільш затребувані. Чому? Все дуже просто, у світі віддають перевагу природним матеріалам, натуральним тканинам, органічним продуктам.

Якщо в Україні поки що дешевою альтернативою звичайним пластиковим пакетам є поліетиленові пакети з використанням оксо-біорозкладаної добавки d2в, то в інших країнах уже повністю перейшли виключно на паперові пакети та паперову упаковку.

У чому перевага паперових пакетів?

Паперові пакети не наносять шкоду навколишньому середовищу Для їхнього виробництва вирубуються дерева, але такі пакети дуже швидко перероблюються у добриво.

Паперові пакети використовуються в дуже багатьох видах промисловості. Їх застосовують для пакування сільськогосподарської продукції, добрив, мінеральних продуктів, хімічних порошків, матеріалів для будівництва.

Плюси паперового пакета

1. При розкладанні пакет нічого не виділяє, тому вони легкі в утилізації;

2. Паперові пакети – екологічно чисті;

3. Такі пакети мають зручність при транспортуванні;

4. Паперове пакування відносно недороге порівняно з дерев’яними ящиками, бочками.

5. Якісні паперові пакети завжди міцні, що дозволяє краще зберегти сипучі продукти – борошно, крохмаль, сіль та цукор. Така упаковка з паперу дозволяє цим продуктам "дихати". Вона має назву "крафт-папір".

Аналоги міцних паперових пакетів 

1. Раніше паперові пакети не були настільки міцними, як сьогодні. Якщо пакет виготовлений з міцної recycled целюлози, то його термін використання значно збільшується.

2. Інший довговічний аналог – нанопапір, його зазвичай використовують для очищення води, але у виробництві упаковок та пакетів його також можна застосовувати.

3. Латексний папір не рветься і не розмокає і виготовлений на основі рослинних матеріалів, а не деревини.

Поради щодо використання паперових пакетів 

На відміну від звичайних поліетиленових пакетів та біопакетів поліетиленових, викидаючи паперовий пакет після використання, ви вже не нанесете шкоди навколишньому середовищу. Єдиний мінус такого пакета для довкілля – вирубуванння лісів для його виготовлення. Папір розкладається в землі дуже швидко і практично не завдає шкоди ґрунтам. 

Замовляйте паперові пакети на сайті компанії "Українські Джерела". Також ми пропонуємо паперові пакети з логотипами та вашою фірмовою символікою. Приймаємо замовлення з усієї України. Звертайтеся!