Сьогодні дуже часто можна почути про омагнічену воду, однак не всі знають, що це. Компанія "Ековод" – перша в Україні компанія, яка пропонує електроактиватори АЕВ "Жемчуг" та магнітний перетворювач МВ-1 для поліпшення якості питної води, які широко застосовують за кордоном. Тож поговоримо про омагнічену воду та чому вона є такою корисною.

Омагнічена вода має відмінні питні якості та безліч цілющих властивостей. Магнітний перетворювач дозволяє енергетично насити воду під час проходження черз магнітне поле. У такий спосіб звичайна питна вода стає не лише смачнішою, але й кориснішою, а усі шкідливі речовини під час омагнічення нейтралізуються. Тому таку воду використовують в медицині, побуті та сільському господарстві.

Корисні властивості омагніченої води:

— покращує травлення;
— сприяє зниженню кислотності;
— має сечогінний ефект, що дозволяє очистити сечовивідні шляхи;
— виводить токсини з організму;
— дозволяє позбутися каменів в нирках та жовчному міхурі.

Слід зазначити, що омагнічена вода зберігає свої властивості протягом 24 годин. Водночас слід врахувати, що вода підлягає розмагніченню, тому треба уникати металевих предметів поряд. В жодному разі не можна зберігати таку воду в металевому посуді чи тарі. Зберігати омагнічену воду рекомендується при кімнатній температурі. В холодильник ставити небажано.

Способів для отримання омагніченої води є багато, однак найзручнішим та найбільш ефективним є магнітний активатор води МВ-1. Його встановлюють на водопровідний кран. У такий спосіб вода відразу омагнічується, при цьому Ви не докладаєте жодних зусиль та не несете фінансових витрат.

Для кращого ефекту ми радимо використовувати електроактиватори води "Ековод", які Ви можете придбати на нашому сайті. Уся наша продукція є протестованою та має відповідну документацію, тому Ви можете бути впевнені в її якості, надійності та безпеці. Також на сайті нашої компанії Ви знайдете цікаву літературу на тему очищення та пом’якшення питної води, а також насичення її іонами кремнію. Дізнатится детальнішу інформацію про наші активатори та обрати потрібну літературу Ви можете в нашому "Каталозі товарів". 

У нас Ви можете замовити оригінальну продукцію від українського виробника за доступними цінами. Ми приймаємо замовлення по всій Україні. Можливий як опт, так і роздріб. Для постійних та оптових клієнтів пропонуємо знижки та приємні бонуси. Оформити своє замовлення Ви можете, залишивши свою заявку на нашому сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів до наших менеджерів-консультантів.