Компресійний трикотаж на сьогодні є дуже популярним та затребуваним, адже серед населення дуже поширені захворювання вен - варикоз, тромбоз, тромбофлебіт, лімфадема та інші. Саме для їх лікування та профілактики і призначають компресійні антиварикозні колготки, панчохи, гольфи, рукави та іншу продукцію. За допомогою такого одягу можна уникнути патологічних захворювань вен нижніх кінцівок. Такий трикотаж допомагає уникнути застою крові та тромбоутворення.

Особливості компресійного антиварикозного трикотажу.

Компресійний трикотаж здійснює певний тиск на вени, який допомагає нормалізувати крово- та лімфообіг. Тиск на вени здійснюється нерівномірно, при цьому максимальний ступінь компресії припадає на гомілку, водночас на область стегна здійснюється менший тиск. У такий спосіб компресійний трикотаж забезпечує правильне функціонування венозної системи, не викликаючи водночас набряків та важкості.

Різновиди трикотажу.

Компресійний трикотаж може бути для чоловіків і жінок, існують також варіанти унісекс. Крім того, можуть бути різні колірні варіанти – чорні, тілесні, сині, сірі, білі. На сьогодні під поняттям компресійний трикотаж ми розуміємо такі види виробів як колготки, панчохи, гольфи. За зовнішніми ознаками вони нічим не відрізняються від стандартних трикотажних виробів.

Класифікують компресійний трикотаж за класом компресії. Він вимірюється в міліметрах за ртутним стовпчиком. За призначенням антиварикозний трикотаж можна класифікувати на лікувальний, профілактичний та антиембологічний. Профілактичний призначений для тих людей, які знаходяться в групі ризику. Лікувальні призначаються лікарем, який вказує відповідний клас компресії. Антиембологічний трикотаж призначений для пацієнтів стаціонару, яким рекомендований виключно постільний режим.

Також слід зазначити, що існує компресійний трикотаж, призначений для жінок під час вагітності. Зазвичай його рекомендують для профілактики. Під час вагітності в організмі жінки відбуваються гормональні зміни, зокрема, підвищується навантаження на ноги через додаткову вагу. Саме тому судини та вени потребують додаткової підтримки. Також за допомогою компресійного трикотажу можна уникнути набряків та больових відчуттів.

Наш інтернет-магазин компресійного трикотажу пропонує надзвичайно великий асортимент товарів для лікування та профілактики венозних захворювань. Серед асортименту Ви знайдете якісну та оригінальну продукцію від відомих виробників, як-от Мediven, Мaxis transparent та Duomed. Окрім цього, у нашому салоні, що знаходиться у місті Луцьк, Ви можете отримати якісну консультацію ортопеда та судинного хірурга, а також зробити УЗД судин. Всі деталі – за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.