Зі збільшенням споживацьких потреб і бажань зростають вимоги до виробників та реалізаторів стосовно асортименту товару, його якості, доцільності й безпечності. У зв'язку з цим з'явилася ідея ввести в продаж сухі басейни, які є альтернативою звичайним, з ширшим асортиментом і цікавішим оформленням. Діти завжди раді новим можливостям, а батьки – додатковим вільним хвилинам. Наша компанія пропонує басейни у вигляді півкола, хвилі, восьмигранника, машинки, з гірками, з яскравим забарвленням, із зображенням тварин, квітів, кораблів, що дозволить творчо розвиватися малюку. 

Матеріали, які використовуються для виготовлення дитячого  басейну з шариками, безпечні та гіпоалергенні. Наповнювач – щільний пінополіуретан, чохол ПВХ, шкірзамінник. Товщина стінок і мату розрахована так, щоб не травмувати дитину під час ігор. Висота борту 40-50 см, мату 5 см.

Кульки представлені різними кольорами й розмірами 6-8 см, хоча є й безколірні для діток з особливими потребами. Вони також безпечні, нетоксичні і дарують приємні тактильні відчуття, адже м'які і при стисканні-розтисканні набувають первинної форми. Для всіх кульок використовується одна й та ж сировина. Кількість кульок в басейні залежатиме від вашого індивідуального бажання. При потребі Ви зможете собі замовити додатковий пакет, адже ціна на них в нашій компанії недорога та доступна. В одній упаковці не менше 50 штук.

Виробників декілька, і всі вони вітчизняні, що забезпечують якість і безпеку. Наша компанія турбується про своїх споживачів, тому на сухі басейни надається гарантія до 5 років. Здійснюємо послуги доставки, яка відбувається протягом декількох днів.

В нашій компанії у вас є можливість замовити цілий модульний конструктор з сухим басейном, який складається з гірки, куба і сходів для найкращого дозвілля і рухливих ігор. Він дозволить дитині креативити, будувати і знаходити нових хороших друзів, що в наш час гаджетів важливо і актуально.

Замовляти можна не тільки приватним підприємцям, але й звичайним споживачам, адже розміри різноманітні. Крім того, є можливість пошити басейн на замовлення, тобто підкоригувати під власні потреби, вибрати потрібну палітру, товщину. Ваш малюк буде задоволений власним ігровим комплексом, тому що це буде вже його особистий світ. Він прекрасно підходить під дизайн будь-якої дитячої кімнати, допомагає малюку якісно навчатися, розвиватися, здобувати нові знання. Дитячий басейн з кульками принесе гарантоване задоволення!

За детальною інформацією звертайтесь по телефону або здійснюйте пошук на сайті нашої компанії, будемо раді Вам допомогти. Приємних і вдалих покупок!