На сьогодні існує декілька видів стрічкових транспортерів, класифікація яких залежить від конструкції. Стрічкові транспортери поділяють на: крутопохилі стрічкові конвеєри, пересувні стрічкові конвеєри, конвеєр стрічковий горизонтальний та інші.

Дізнатися більше про виробництво стрічкових транспортерів ви зможете у цій статті.

Стрічкові транспортерні установки відрізняються за такими критеріями:

1. За переміщенням вантажу (сипучі та штучні)
2. За умовами їх експлуатації (модульні, стаціонарні, підвісні, пересувні та інші).

Як працюють стрічкові транспортери?

Устаткування використовується для транспортування різних вантажів: штучних, кускових, сипучих та інших видів. Саме устаткування являє собою пристрій, який працює завдяки стрічці безперервного руху. Стрічка дозволяє переміщувати різну продукцію у будь-якому вигляді: розсипом або в упаковці.

Головним робочим інструментом будь-якого стрічкового конвеєра є замкнута в кільце гнучка стрічка, яка приводить у дію приводний барабан. Завантаження продукції здійснюється з одного боку конвеєра, вивантаження з іншого.

Типи стрічкових конвеєрів:

1. Прямий 

В основі будови прямих стрічкових конвеєрів лежить гнучка нескінченна стрічка. Вона складається з двох гілок – робочої та холостої, які працюють завдяки роликоопорам. Сама стрічка здійснює рух завдяки вбудованому приводному барабану та натяжному барабану, який натягує стрічку.

2. Похилий 

Похилий конвеєр також належить до стрічкових, але має деякі відмінності від прямого – стрічка конвеєра розміщена під кутом. Також цей вид стрічкового конвеєра може мати як заданий кут нахилу, так і регульований. Усі інші деталі у процесі роботи такого конвеєра схожі з прямим.

3. Поворотний 

Поворотний конвеєр, як і попередні два, досить широко використовується. Перевага цього конвеєра – у можливості змінювати напрямок подачі вантажів. Стрічка конвеєра здатна робити розворот чи подавати вантажі на іншу платформу.

4. Переносний 

Переносний конвеєр також має широкий попит. Завдяки колесам цей конвеєр  дуже ефективний для транспортування вантажів. Його перевага – у можливості встановлення конвеєра в будь-якому місці і переміщенні.

5. Вертикальний 

Такий конвеєр використовується для руху будь-яких вантажів у тарі (коробці) з одного рівня на інший. Його перевага у швидкому транспортуванні продукції до заданого місця.

6. Жолобчаті 

Цей конвеєр призначений для переміщення штучних, сипучих вантажів в безперервному режимі.

7. Змішаного типу 

Конвеєр змішаного типу здатен виконувати функції усіх інших конвеєрів, і його можна встановити у відповідному до потреб та складського приміщення режимі.

Виробництво стрічкових транспортерів здійснює наша компанія "Бонекс". У нас ви знайдете усі конвеєри, які стануть незамінними помічниками на виробництві.