Нова епоха пропонує нові правила, принципи і можливості. Закон теперішнього часу – бути активним, здоровим і успішним. Спорт стає невід'ємною частиною нашого сьогодення. Він виховує впертість та цілеспрямованість у досягненні цілей. Для любителів активного життя компанія "Непосида" представляє спортивні мати, завдяки яким ранкова зарядка, фітнес, йога проходитимуть ефективно і з задоволенням.

Мати гімнастичні , представлені у каталозі інтернет-магазину "Непосида", виготовлені з якісного матеріалу, гіпоалергенні. Наповнювач – щільний паролон, товщина від 5 до 10 см. В деяких матах чохли з блискавкою, що дуже комфортно, адже дозволяє легко почистити їх у разі забруднення. Доступні різноманітні розміри, є варіанти для дорослих і дітей.

Мати спортивні або спеціалізовані використовують як для великих приміщень (спортивних залів), так і для маленьких (ігрових кімнат). Вони бувають суцільні та складні. Останнім додає переваги їхня компактність. Деякі з таких матів мають прилаштовані ручки для кращого транспортування. 

Кольори заслуговують на окрему увагу, адже представлені різноманітною палітрою відтінків, комбінувань або простою однотонною класикою. В продажу є навіть білі мати, які підійдуть для будь-якого дизайну. У нашій компанії ви обов'язково знайдете щось для себе. На гімнастичний мат ціна приваблива і доступна.

Мати у вигляді пазлів чи з малюнком Губки Боба (має кріплення до шведської стінки) спонукають малечу до спортивних звершень. Вони дозволять зміцнити м'язи і розвивати уяву, комфортно займатися разом з іншими дітками.

Можливий варіант комбінування матів для загального сімейного фітнесу – широкий асортимент компанії "Непосида" сприяє цьому. Це відмінний спосіб підтримувати форму, тренувати реакцію, будувати і покращувати взаємовідносини у родині. Особистий приклад – найкращий вчитель.

Для спортивних і сміливих пропонуємо мати для пілона привабливих, яскравих тонів, безпечної товщини та зі зйомним чохлом, в якого по боках наявні липучки, щоб з’єднувати їх між собою. Такі мати м’які, комфортні та забезпечать ефективну гімнастику. У наявності також бійцівські татамі для всіх видів єдиноборств з центруванням та без нього. Чохол – тент ПВХ, який добре чиститься і миється.

Компанія "Непосида" впевнена у своїх виробниках та у якості продукції і піклується про споживачів, тому надає гарантію на товари.

За детальнішою інформацією звертайтеся по телефону або здійснюйте пошук на сайті. Замовлення можна зробити легко і швидко, не витрачаючи зайвих сил та часу. Вдалих і корисних Вам покупок!