Експертна оцінка будь-якого нерухомого майна є достатньо поширеною послугою у наш час. За її допомогою можна визначити ринкову ціну визначеного об'єкта; залежно від ваших потреб це може бути квартира, будинок, гараж, складське приміщення та ін. Вартість переважно залежить від розташування конкретного об'єкта, рівня цін та ситуації на ринку.

Експертна оцінка нерухомості Київ є вкрай необхідною процедурою, оскільки ціна столичних об'єктів нерухомості істотно коливається, адже залежить від багатьох факторів, як-от місце розташування, наявність транспортної розв'язки, метро, престижність району.

Якщо ви маєте намір здійснювати будь-які угоди, пов'язані із нерухомим майном, наприклад, купівля-продаж, оформлення іпотеки, вступ у спадок, то вкрай необхідною є процедура оцінки. Особливу увагу потрібно звернути на те, щоб вона була здійснена та зареєстрована з дотриманням усіх нормативних вимог.

Якщо порівнювати вартість наших послуг з оцінки нерухомості з відповідними послугами за кордоном, то вона є значно нижчою, ніж в європейських державах та США.

Оцінку нерухомого майна також можуть здійснювати на вимогу державних органів влади, органів місцевого самоврядування. Ціна такої оцінки залежить від рівня складності процедури, а також від обсягу завдань, які ставить замовник перед експертом. Згідно з чинним законодавством, здійснення оціночних робіт завжди повинне мати мету, яка завжди вказується у висновку експертної оцінки. Такий звіт може бути використаний лише з вказаною метою. Зокрема, оцінку, здійснену для отримання іпотеки, неможливо використати під час продажу квартири. Після проведеної оцінки власник отримує звіт про її здійснення, який складається не менше як з 20 аркушів.

Одне з найчастіших питань від клієнтів: «Чи маєте ви відповідну ліцензію для проведення оцінки?» На що ми відповідаємо: у нас є всі необхідні документи, і ми можемо вам їх надати. Також слід звернути увагу, яке майно може оцінити та чи інша компанія, що і буде вказано у документах.

Для проведення швидкої та якісної оцінки нерухомості звертайтеся до нашої компанії «Бліц Кредит». Ми можемо доставити надруковану оцінку вашого нерухомого майна зручною для вас службою доставки. Здійснюємо оцінку по всій території України. Вартість наданих послуг обговорюється з кожним замовником індивідуально. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, оскільки для нас є важливим кожен клієнт. Будемо раді співпрацювати з вами та чекаємо на ваші замовлення.