Кожна жінка хоче мати гарний та привабливий вигляд. Для цього переважна більшість представниць прекрасної статі вдається до використання різних косметичних засобів. Декоративна косметика у великому асортименті представлена як на прилавках магазинів, так і в каталогах товарів інтернет-магазинів. 

Для того щоб підкреслити природню красу і замаскувати дрібні недоліки, жінки використовують декоративну косметику, як-от тональний крем, пудру, туш, тіні, блиск для губ, помаду і так далі. Для підтримання здоров'я шкіри та волосся у великому виборі пропонуються маски, креми, тоніки, скраби та ін. До вибору кожного засобу варто ставитися відповідально, адже неякісна косметика може призвести до різних інфекційних захворювань. Проте якісна, але неправильно підібрана косметика також може зіграти з вами злий жарт.

Одним з найбільш використовуваних засобів жіночої декоративної косметики є пудра. Її популярність очевидна, адже вона допомагає вирівняти тон обличчя та сховати небажані недоліки (жирний блиск, почервоніння, прищі). Пудра також виконує захисну функцію, бо захищає нашу шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Типи пудр для обличчя

На сьогодні на ринку існує велике різноманіття пудр. Серед них найбільш відомою та впізнаваною є компактна пудра. Це звичайна пудра, яка містить в собі спонж та дзеркальце. Такою пудрою зручно користуватися будь-де.

Порошкова пудра та пудра-кульки – для нанесення цих пудр вам знадобиться кісточка. Ці види пудр забезпечать свіжий вигляд обличчя.

Пудру-бронзатор використовують для затемнення окремих ділянок обличчя, з її допомогою можна підкреслити вечірній макіяж.

На що варто звертати увагу при виборі пудри

Під час вибору пудри насамперед варто звернути увагу на її тон. Постарайтеся підібрати тон, який підійде до вашого обличчя. Можете вибрати пудру, на тон світлішу від вашого природнього кольору обличчя. 

Перегляньте склад пудри, яку ви думаєте купити. Найкраще вибирати пудру, у складі якої містяться мінерали і рослинні екстракти. 

Також перевірте про всяк випадок термін придатності та огляньте упаковку пудри: необхідно, щоб вона не була пошкодженою.

Для того щоб бути красивими, жінки вдаються до різних хитрощів. Пудра є одним з тих засобів, які допомагають сховати недоліки обличчя. На відміну від тонального крему, пудра дозволяє дихати порам обличчя.

Широкий асортимент оригінальної декоративної косметики торгових марок Pupa, Max Factor, Bourjois, Chambor, Maybeline, Loreal представлений компанією Cosmetex. Косметику Мейбелін купити оптом ви зможете за доступною ціною. 

Переглянути асортимент косметики можна на нашому сайті.