Людина 21 століття переважну більшість свого часу проводить у сидячому положенні. Це негативно позначається на здоров’ї та призводить до викривлення хребта. Малорухливість також дає про себе знати, вона може призвести до загальної слабкості організму, надмірної ваги, синдрому хронічної втоми, вегетосудинної дистонії.

Причини викривлення хребта

Багато хто з нас має роботу, яка вимагає багато часу проводити за столом. Проводячи свій робочий час у сидячому стані, ми мало уваги приділяємо тому, як сидимо. Більшість з нас горбиться, сутулиться, адже просидіти увесь робочий день із рівною спиною буває важко.

Та причини викривлення хребта – не тільки у порушеній поставі. Неправильно підібрана подушка та матрас також мають вагомий вплив.

Проблеми, які стосуються викривлення хребта, починаються з дитинства, адже учні за шкільними партами не слідкують за своєю поставою. Буває, що парта не відповідає зросту дитини – і це згодом відображається на здоров'ї хребта.

Сучасні діти багато часу проводять за комп'ютером, сидять за ним вони зазвичай у зручній позі, а ця зручність – справжня катастрофа для хребта. У майбутньому викривлення хребта може призвести до суттєвого дискомфорту.

Для кожного проблеми з хребтом - це справді серйозно. Викривлення хребта – це не тільки зовнішня ознака. Захворювання хребта може сприяти поганому функціонуванню органів, особливо це стосується грудної клітки, яка страждає насамперед. Також відбувається зсув серця та легенів. Через поганий кровообіг у вас можуть з'явитися головні болі.

Тракція хребта

Однак якщо у вас все ж таки є проблема із хребтом, то не варто чекати, потрібно негайно почати лікування. Ви можете спробувати тракцію хребта – це новий метод, який використовується для лікування та профілактики захворювань хребта.

Тракція хребта, або витягування, може бути сухого типу та підводна витяжка. Краще використовувати підводне витягування хребта, тому що під час такої тракції знижується можлива поява негативних наслідків у випадку перевитягування сухожильно-м'язового апарату. Підводне витягування може бути горизонтального та вертикального типу.

Надійне обладнання для підводного витягування хребта пропонує компанія Альціона. Працівники компанії розробили унікальні апарати, які полегшують витягування хребта та створюють мінімальний дискомфорт під час процедури.

Для того щоб запобігти викривленню хребта, потрібно сидіти з рівною спинкою, робити вправи для хребта та відповідальніше ставитися до вибору подушки та матрасу. У разі виявлення захворювань хребта потрібно негайно почати лікування.