У наш час великий відсоток населення має проблеми з хребтом. Причин такої ситуації існує багато. Це може залежати від неправильного способу життя або ж бути вродженою вадою. Тому тракцію хребта використовують дедалі більше людей.

Проблеми з хребтом можуть викликати дискомфорт, його викривлення може спричинити порушення кровообігу в організмі людини. У такому випадку з'являються головні болі й інші проблеми з самопочуттям. Тому не потрібно відтягувати лікування хребта.

Варто сказати, що тракцію, або витягування хребта, використовують як для лікування захворювань хребта, так і для профілактики. Суть цього методу полягає у механічному впливі на хребет, завдяки чому хребці повертаються у правильне положення. 

Суха тракція хребта

Суху тракцію хребта можна проводити у горизонтальному та вертикальному положенні. Під час витягування хребта використовують спеціальне обладнання. 

Для витягнення шийного відділу хребта підійдуть петлі Гліссона. Положення хребта під час такого витягнення може бути вертикальним або горизонтальним. Сама петля одягається на голову та кріпиться до поверхні.

Таку петлю компанія "Альціона" виготовляє із антибактеріального матеріалу. Вона комфортна у використанні – добре стерилізується, її легко мити. Крім того, її перевагами є зносостійкість та міцність.

Підводне витягнення хребта

Якщо ви будете вибирати між сухим витягуванням хребта та підводним, то краще вибрати підводну тракцію хребта. М'язи у теплій воді розслабляються значно швидше, а це сприяє кращому витягуванню хребта.

Метод підводної витяжки хребта вважається найбільш ефективним при лікуванні та профілактиці хребта. Підводну тракцію також можна проводити у горизонтальному та вертикальному положенні залежно від того відділу хребта, на якому буде проводитися витягування.

Проблеми з хребтом можуть з'явитися у будь-якому віці, та переважно викривлення хребта починає формуватися з дитинства. Постійно порушена постава під час сидіння, згорбленість та сутулість під час ходьби є найбільш поширеними причинами проблем з хребтом.

Апарати «Альціона» 

У вас є можливість скористатися обладнанням компанії "Альціона" для підводного витягування хребта. Компанія розробила унікальне обладнання вертикального та горизонтального типу.

Апарати «Альціона» внесені до Державного реєстру медичної техніки (№13069 / 2013), схвалені Міністерством охорони здоров'я України, Росії, Туркменістану, VIII-м конгресом фізіотерапевтів і курортологів, міжнародними медичними форумами "Інновації в медицині", XVI-м з'їздом ортопедів-травматологів України.

Ознайомитися детальніше з апаратами «Альціона» можна на нашому сайті.