Обрати якісну постільну білизну зараз не так вже й просто, оскільки в магазинах представлений дуже широкий асортимент, який не тільки вас порадує, але й змусить задуматись над вибором. Буває так, що ми виходимо із магазину без покупки, оскільки розгубилися та нічого не вибрали. Але ж буває й зовсім інша ситуація, коли ми хотіли придбати одне, а в результаті маємо зовсім інше і картаємо себе за цей вибір.

Обираючи постіль, насамперед потрібно звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, оскільки під час сну навіть маленький жорсткий шов створить величезний дискомфорт або ж взагалі може призвести до безсоння. Зазвичай постільну білизну шиють з таких природних матеріалів, як льон, бавовна, шовк, ситець. Проте з розвитком індустрії з’явилося багато синтетичних матеріалів, зокрема, штучний шовк, модал, бамбук, які теж мають хороші якості. Тому детальніше розглянемо всі ці матеріали.

Бавовна має найбільшу популярність, оскільки дуже добре пропускає повітря та вбирає зайву вологу. Своєю чергою бавовна також поділяється на кілька видів:
• ситець – матеріал надзвичайної міцності, проте його недоліком є те, що він достатньо швидко втрачає колір;
• бязь, сатин – теж дуже міцні та з легкістю витримують багаторазове прання;
• перкаль – надзвичайно тонкий матеріал, який дуже добре зберігає тепло.

Льон є надзвичайно міцним та екологічним матеріалом. Основними його перевагами є те, що цей матеріал відмінно підходить як для літньої, так і зимової пори, оскільки пропускає повітря. Не рекомендовано обирати білизну на 100 % лляну, адже вона дуже мнеться і розтягується Ще донедавна лляні рушники можна було побачити у будь-якому домі, проте останнім часом цей матеріал використовують достатньо рідко.

Батист – це матеріал із доволі рідкісним переплетінням ниток. Така білизна є дуже красивою та повітряною, проте вона не підходить для щоденного використання.

Шовкові комплекти набули шаленої популярності ще в минулому столітті, оскільки ця тканина є надзвичайно елегантною, міцною та приємною на дотик.

Бамбукова постіль є дуже щільною, міцною та прекрасно пропускає повітря. Вона гіпоалергенна, тому відмінно підійде для людей, які страждають на алергію.

Модал дуже схожий на шовк, він виготовляється із целюлози, яка отримана з евкаліптового дерева. Білизна має прекрасний вигляд та є надзвичайно м’якою на дотик. 

Краща постільна білизна продається у нашому інтернет-магазині «Венеція». У нас представлений величезний асортимент постільної білизни будь-яких розмірів та кольорів. У разі потреби наші консультанти з радістю допоможуть вам обрати постіль відповідно до вашого смаку. Здійснюємо оптові та роздрібні продажі, будемо раді з вами співпрацювати!