Складські приміщення Київ на сьогодні є дуже популярними, адже кожна велика компанія-виробник чи постачальник товару повинні мати склад для своєї продукції. Оренда чи купівля хорошого складського приміщення – справа непроста, адже існує кілька важливих аспектів, на які варто звернути увагу, перш ніж обрати підходящий варіант. Розгляньмо ж усі особливості, які слід врахувати для того, аби обрати максимально придатне приміщення.

Важливими критеріями для вибору є:

— асортимент вантажів чи товарів, які будуть зберігатися на складі (відповідно до цього і підбираються наступні пункти);
— технічні особливості приміщення;
— географічні та логістичні дані;
— відповідність санітарним нормам;
— дотримання правил безпеки.

1. Асортимент. Слід врахувати, яку саме продукцію чи товари Ви будете зберігати, в яких кількостях, стелажі якого типу Вам необхідні, а також чи потрібна буде спеціальна техніка для навантаження/вивантаження товарів. Відповідно до цього, варто також врахувати і потрібні умови зберігання – чи потребує Ваша продукція особливих умов, наприклад, необхідності в підтриманні певних температур в приміщенні (овочеві склади, склади молочної, м’ясної продукції, напівфабрикатів тощо).

2. Технічні особливості включають такі показники, як використовувана площа, висота стелі, покриття підлоги та багато іншого. Звичайно, обираючи складське приміщення, варто врахувати обсяги продукції, аби приблизно розрахувати необхідні габарити складу. Безперечно, що орендар чи покупець звертає увагу на загальний стан приміщення.

Тут варто зазначити, що велике значення має стан підлоги та цоколя складського приміщення. Наявність тріщин та ушкоджень можуть свідчити про погану гідроізоляцію чи проблеми з фундаментом будівлі, що згодом може призвести до її руйнування, просідання та, як наслідок, додаткових витрат на ремонт. Важливо врахувати інформацію про допустиме навантаження на підлогу, аби не виникло ускладнень з організацією стелажів.

Наприклад, для складу будматеріалів Вам обов’язково знадобиться допоміжна техніка – навантажувачі, підйомники тощо, тому досить важливим є наявність місця для її зберігання та використання (вільний простір).

3. Розташування складу. Складське приміщення виконує функцію зберігання продукції чи товарів, тому часто офіс компанії та склад розташовані поряд. Це дозволяє скоротити затрати на транспортування.

4. Транспортна логістика – не менш важливий критерій під час вибору складського приміщення. Важливо, щоб склад був поряд із транспортними розв’язками, що не лише значно скоротить витрати, але й пришвидшить процес транспортування Вашої продукції в потрібний пункт призначення. Також треба врахувати, що доставка вантажу здійснюється переважно вантажними машинами, тому поблизу складу має бути парковка або спеціально виділена площадка для вантажівок; для процесу завантаження/розвантаження теж потрібна значна площа.

5. Дотримання правил безпеки та санітарних норм спрощує подальше облаштування складу. Тому слід обирати приміщення, які відповідають санітарно-епідеміологічним нормам та вимогам пожежної та іншої безпеки.

Якщо Ви шукаєте, де можна купити чи зняти складське приміщення Київ, – звертайтесь до нашого агентства! Ми пропонуємо лише найкращі варіанти складських, виробничих та промислових приміщень по всьому Києву. Телефонуйте за контактними номерами, що вказані на нашому сайті, і ми допоможемо Вам обрати найкраще приміщення для складу з дотриманням усіх необхідних норм та вимог!