Ми надаємо бухгалтерські, аудиторські та консалтингові послуги для товариств з обмеженою відповідальністю (ТзОВ), приватних підприємців, а також для інших підприємств та організацій. Переважно причиною для замовлення наших послуг є відсутність головного бухгалтера, незначна кількість проведених операцій. Проте незалежно від того, чи є у вас здійснені господарські операції, подавати звітність до контролюючих органів, зокрема, фіскальної служби, управління статистики та фонду соціального страхування, все одно потрібно. Не секрет, що після закінчення звітного періоду, в конкретному випадку – календарного року, фізичні та юридичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність, зобов’язані подавати звітність у чітко встановлені терміни. Для кожного підприємства кількість та види звітів визначаються індивідуально залежно від системи оподаткування, виду діяльності, яку вони проводять, а також від наявності або відсутності найманих працівників.

Зараз більшість вітчизняних підприємців переходять на аутсорсингові послуги з ведення бухгалтерії, оскільки невигідно наймати на постійну роботу працівника та виплачувати йому зарплату або ж самостійно слідкувати за щоквартальним оновленням законодавства. Основним недоліком, який називають самі ж підприємці, є загроза розголошення конфіденційної інформації підприємства. Однак наша компанія гарантує, що вся інформація буде використана виключно для подачі звітності у контролюючі органи. Можете спокійно співпрацювати із бухгалтерами нашої аутсорсингової компанії та бути впевненим у вчасності подачі усіх необхідних звітів.

Відомо, що за невчасне подання інформації стосовно здійсненої діяльності застосовуються фінансові санкції, розмір яких становить 170 гривень за кожну невчасно подану або взагалі не подану інформацію, 1020 грн – якщо повторно буде порушено терміни подачі податкової декларації. Тому задля уникнення застосування до вас штрафних санкцій потрібно своєчасно вирішити, як ви будете заповнювати бухгалтерські звіти: власноруч, наймете на роботу бухгалтера чи замовите аутсорсингові послуги.

Річний звіт в податкову ви маєте можливість замовити у нашій компанії «Бухгалтерія. Аудит. Аутсорсинг». Наша компанія функціонує на ринку з 2005-го року, у нас працюють тільки найдосвідченіші фахівці, які допоможуть вирішити навіть найскладніші завдання вчасно та якісно. У разі потреби телефонуйте за вказаним контактним номером, наші консультанти неодмінно допоможуть вам. Ми працюємо тільки у Києві.  Звертайтесь до нашої компанії, і ми надамо якісні та своєчасні послуги з формування та здачі звітів. Будемо раді нашій співпраці. Чекаємо на замовлення.