Говорячи про різні види вентиляторів, ми доволі часто чуємо про канальний вентилятор як один з найбільш поширених та зручних засобів провітрювання приміщень.

Що таке канальний вентилятор? Це спеціально укомплектований пристрій, який поміщають у вентиляційний хід чи канал.

Такі вентилятори досить потужні та здатні переміщати значні об'єми повітря на далекі відстані в межах вентиляційного каналу. Вибираючи канальний вентилятор, зверніть увагу, що їх розміри частенько більші за габарити вентиляційного каналу. Якщо монтаж вентилятора запланований в складний канал, то краще доручити підбір цього пристрою фахівцеві.

За формою каналу вентилятори цього типу поділяються на призначені для круглих або прямокутних каналів. За видом вони можуть бути звичайні та з ізольованим корпусом для зменшення шуму. Також залежно від повітря, що має перероблятись, бувають вибухобезпечні, звичайні та призначені для агресивного середовища канальні вентилятори.

Нині випускаються моделі, які мають електронно-комутований двигун і від інших моделей відрізняються низьким споживанням електрики. Для управління канальними вентиляторами використовують пульти. Вони дозволяють вмикати/вимикати пристрій і змінювати об'єми повітря, переміщуваного вентилятором.

Безпечний і якісний монтаж

Перша і найважливіша вимога до монтажу – його повинен здійснювати кваліфікований фахівець. Монтаж різних за конструкцією вентиляторів практично нічим не відрізняється один від одного, але безпека понад усе, і людина недосвідчена у цій галузі може при цьому отримати ушкодження. Переконайтеся, що ваш прилад відповідає кліматичному виконанню і забезпечений необхідним рівнем захисту – це те, що Ви можете зробити самі, проконсультувавшись перед придбанням потрібного пристрою.

Дотримуйтеся напрямку повітряного потоку, вказаного стрілкою на його корпусі. Електропроводка підключення має бути закріплена і прихована за допомогою пластикового короба. Не допускається провисання дротів, щоб унеможливити їх ушкодження. Робіть монтаж так, щоб не було доступу до деталей вентилятора, що обертаються. Передбачте простір для проведення подальших профілактичних робіт. Вентилятор – це серце усієї вентиляційної системи. Не економте на фахівцях. Вони виконають установку швидше і з гарантією якості, адже правильний монтаж – це запорука її ефективної роботи.

Правильний і якісний монтаж, як і підбір відповідного вентилятора, Вам допоможе здійснити компанія "Вентиляційні системи", лідер світового і українського вентиляційного ринку. Компанія розробляє спеціальне кліматичне устаткування побутового і промислового призначення, що забезпечує комфортні умови для людини і значно зменшує споживання електроенергії.

Звертайтеся до нас за найкращим вентиляційним обладнанням і професійною консультацією.