Надважливим моментом, особливо при торгівлі нафтовими та хімічними товарами, є точність вимірювань, оскільки саме це допоможе запобігти збиткам. Допоможе вам у цій справі компанія АлаІр, що працює у сфері калібрування тривалий час.

Процес калібрування ємностей здійснюють наші найкращі фахівці відповідно до встановлених стандартів під контролем головного метролога. Крім застосування стандартних технологій, ми уважно слідкуємо за новітніми технологіями у сфері вимірювань резервуарів. У нас ви зможете отримати таблиці місткості резервуарів, крім того, ми можемо надати вам сертифікати, які підтверджують точність роботи наших вимірювальних приладів.

Ці градуювальні таблиці формують терміном до 5 років. Основними способами визначення місткості резервуарів є об’ємний та геометричний. Однак вибір конкретного методу залежить від таких умов: величина ємності, економічна доцільність, наявність вимірювальних приладів та необхідна точність.

Геометричний спосіб застосовують для наземних одностінних конструкцій. Вимірювання полягає у знятті усіх геометричних мірок ємності, а також внутрішнього приладдя. Такі вимірювання здійснюються з використанням рулетки, нівеліра, електронних та ультразвукових вимірювальних приладів. Після цього оформляють усі отримані дані у таблицю та визначають об’єм. Цей метод є найбільш доцільним для величезних резервуарів, оскільки найбільш економний.

На відміну від геометричного, об’ємний спосіб не має майже ніяких обмежень, окрім розміру резервуару, який повинен бути не більшим ніж 5000 м3. Такий метод доволі часто використовують для здійснення градуювальних робіт на автозаправочних станціях, а всі заміри робляться достатньо швидко. Основною технікою, яка необхідна для здійснення вимірювальних робіт, є манометр, лічильник для рідини, секундомір, спиртовий термометр, ареометр, оскільки при здійсненні вимірювальних робіт за допомогою цього методу вкрай необхідно врахувати погодні умови.

Спеціалісти нашої компанії «АлаІр» здійснюють калібрування та перевірку різноманітних резервуарів за доступною ціною. Для усіх організацій, які проводять калібрування, обов’язковою є реєстрація відповідно до держстандарту. У нашої компанії є всі необхідні документи та сертифікати, тому ви можете бути впевненими у якості виконаних робіт. Замовити послуги ви маєте можливість безпосередньо на сайті нашої компанії або ж зателефонувавши за вказаним контактним номером. Також по телефону можна дізнатися детальнішу інформацію. Будемо раді з вами співпрацювати.