Усім нам добре відомими з дитинства є іграшки, зроблені з дерева: кубики, пірамідки, конструктори, меблі для ляльок і тому подібне. Дерев’яні іграшки мають широку популярність завжди, адже вони є екологічними та безпечними. Однак виробництво дерев’яних іграшок постійно вдосконалюється та модернізується, тому на сьогодні їх розмаїття поповнюється новими екземплярами.

Нині, на диво, дерев’яні іграшки для малечі не поступаються популярністю сучасним гаджетам, відеоіграм та іншим мультимедійним розвагам. Однак, на відміну від таких дитячих забавок, іграшки з дерева мають ряд суттєвих переваг.

1. Екологічність та безпека. Іграшки, виготовлені з природного матеріалу, цінувалися завжди, тому, мабуть, це той варіант, який ніколи не вийде з моди. Також ці іграшки є абсолютно безпечними – не викликають алергічних реакцій, не мають неприємного запаху та є стійкими до перепадів температури. Виробники дитячих іграшок обирають лише найкращі лакофарбові матеріали, аби забезпечити яскравість та стійкість кольорів та, звичайно ж, безпеку для Ваших малюків. Дерев’яні іграшки є міцними та добре відшліфованими, що допомагає уникнути механічних поранень. Для малюків актуальними є іграшки на ґумці або міцній волосіні, адже малеча дуже любить пхати дрібні деталі до рота.

2. Зовнішній вигляд. Безперечно, що дерев’яні іграшки завжди мають гарний "натуральний" вигляд. Такі іграшки є дуже міцними та мають приємні форми. Варіацій іграшок може бути дуже багато – усі вони мають оригінальний дизайн. Розфарбовують іграшки переважно в м’які кольори, які не подразнюють зорових рецепторів навіть наймолодших діток.

3. Розвиваючі функції. Такі, здавалося б, прості іграшки дозволяють активно розвиватися дітлахам. Зокрема, такі іграшки сприяють розвитку дрібної моторики малюка. Окрім цього, граючись дерев’яними іграшками, дитина отримує когнітивні навички, тренує пам’ять та увагу, розвиває просторове мислення. Такі іграшки не відволікають дитину, на відміну від інших сучасних іграшок, тому вони сприяють її активному розвитку.

4. Практичність. Дерев’яні іграшки – дуже міцні, тому вони прослужать Вам тривалий термін, а також вони легкі у догляді – їх можна мити з милом, аби забезпечити гігієнічність та безпеку для малечі.

Отже, як бачимо, дерев’яні іграшки мають шалену популярність недарма – вони мають розвиваючий характер, є довговічними, екологічними, безпечними та цікавими для дітей.

Купити дерев’яні іграшки для дітей Київ недорого від виробника Вам пропонує наша компанія! У своїй роботі ми використовуємо лише найкращі матеріали, аби Ваші малюки могли гратися безпечними та розвиваючими іграшками! До того ж незабаром новорічні свята – тож Ви можете придбати для своєї малечі цікавий подарунок з дерева! Завітайте до нашого "Каталогу товарів" та обирайте лише якісні іграшки за приємними цінами!

"Arinwood" – даруйте своїм малюкам найкраще!