Як відомо, у галузі сільського господарства використовується різноманітна габаритна техніка. Вона відіграє важливу роль у сільському господарстві, адже дає можливість полегшити роботу та зекономити не тільки час, але й гроші.

Залежно від діяльності фермерського господарства підбирається необхідне обладнання, яке використовується у ході роботи. Наприклад, для фермерів та сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зернових культур, у пригоді стане така техніка, як зерносушарка. 

У чому призначення зерносушарок?

Одним з найважливіших етапів в процесі прибирання зерна є його підготовка до збереження, тобто сушка.

Якщо ви хочете зберігати зерно протягом довго періоду часу, то вам потрібно його правильно підготувати до такого процесу. Для цього потрібно скористатися зерносушаркою. Головне її призначення – це обдування зерна, яке допомагає знизити вологість продукту. 

Сушіння зерна в зерносушарках відбувається по-різному, залежно від конкретного типу такого обладнання. Зокрема, процес завантаження, сушіння, охолодження та вивантаження зерна може відбуватися потоково та циклічно. Отже, познайомимося детальніше з видами зерносушарок.

Які вирізняють типи зерносушарок?

Залежно від розміру сільськогосподарського підприємства:

1. Мобільні сушарки – їх використовують переважно малі сільськогосподарські підприємства;
2. Стаціонарні зерносушарки – на відміну від мобільних, ними користуються середні та великі сільськогосподарські підприємства.

Зерносушарки також поділяються за принципом сушки: 

1. Потокові – у такій зерносушарці сушіння зерна відбувається у потоковому режимі;
2. Циклічні – відповідно, процес сушіння зерна відбувається циклічно.

Необхідно зауважити, що зерносушарки також поділяються за потужностями. Для фермерських господарств підійдуть зерносушарки, які доводять вологість зерна до базових показників з розрахунку 10 т/год. Середня потужність зерносушарки до 50 т/год підійде для середніх сільськогосподарських підприємств, а от великим сільськогосподарським підприємствам варто використовувати техніку з продуктивністю понад 50 т/год.

Конструкції зерносушарок:

1. Шахтні сушарки – це зерносушарки прямої дії, в них можна сушити будь-яке зерно. Такий тип конструкції є затребуваним на ринку України;
2. Колонкові сушарки – продуктивність такої конструкції залежить від кількості секцій;
3. Карусельні сушарки – сушіння зерна відбувається у вертикальному шарі.

Сушіння зерна є доволі важливим процесом, адже саме від цього залежить термін зберігання продукту. Тому до нього треба ставитися відповідально.

Якісні зерносушарки продаються у нашому інтернет-магазині. Звертайтеся, будемо раді співпрацювати з вами!