ТЕНи нагрівальні доволі часто використовуються у побутових та промислових приладах, зокрема, їх використовують у електричних плитах, кавоварках, чайниках, бойлерах, а також у іншому обладнанні. Основним нагрівальним елементом є ніхромовий дріт з електричним опором.

В давнину найпростішим нагрівальним елементом була звичайна ніхромова спіраль, оскільки для цього було потрібно придбати тільки ніхромовий дріт. Звичайний трубчастий нагрівач було випущено у серійне виробництво приблизно у середині минулого століття. Проте за час їхньої експлуатації вони досить сильно змінилися, однак результативність їхньої роботи залишилася незмінною.

Такі прилади мають високу надійність, оскільки виготовляються тільки з найкращих матеріалів. Під дією надзвичайно високих температур вони можуть змінити свій розмір та форму, проте це ніяк не відзначиться на їхній потужності, адже вони є достатньо міцними. Як відомо, їх використовують і у промислових приладах, проте там вони значно більшого розміру та потужності, оскільки мають використовуватися тривалий час.

У нас представлений величезний асортимент електричних ТЕНів різних діаметрів, форм та потужностей відповідно до ваших потреб. Особливо актуальним є використання побутових нагрівальних приладів узимку, тому вкрай необхідно дотримуватися правил користування цими засобами. Всім нам добре відомі проблеми із постачанням теплої води, які виникають у результаті різноманітних аварійних ситуацій. Тому для уникнення наслідків цих проблем більшість купує бойлер.

Прийшовши за покупкою, потрібно буде зробити вибір, з яким теном – «мокрим» чи «сухим» – його купувати. Перший вид є надзвичайно популярним, проте вони достатньо швидко вкриваються мінеральними відкладеннями, що часто може вивести із ладу прилад. Більш сучасними є тени сухого типу, оскільки вони не мають прямого контакту із водою, тому знижуються і вимоги до неї, а термін, протягом якого вода нагріється, значно зменшується — тому це більш ефективно. Через це термін служби таких бойлерів збільшується у 2-3 рази порівняно з першим видом.

ТЕНи нагрівальні ви маєте можливість купити за доступною ціною у компанії «Укрополь-ТЕН». Усе наше обладнання відповідає встановленим державним стандартам та, відповідно, має найкращі експлуатаційні характеристики. У разі виникнення будь-яких додаткових питань наші консультанти з радістю допоможуть їх вирішити, вам варто лише зателефонувати за вказаним контактним номером. Ми приймаємо замовлення по всій території України. Постачальниками матеріалів для наших виробів є найкращі європейські компанії. У нас доступні ціни, а також ми надаємо гарантії терміном до 2-х років.