Як відомо, будівництво – це дуже тривалий, складний, витратний процес, особливо якщо це церква або навіть просто її оздоблення. Для того щоб всі роботи були виконанні із дотриманням встановлених державних стандартів, необхідно бути обізнаним з найсучаснішими технологіями будівництва. Основний елемент всередині церкви – іконостас, а зовні це, звичайно, купол. І від того, як він обрамлений, залежить, наскільки тривалим буде його час служби.

Вакуумне напилення значно підвищує експлуатаційні властивості купола та надає йому надзвичайно привабливого вигляду. Цей спосіб доволі часто використовують як для нових матеріалів, так і для здійснення реставраційних робіт, оскільки після цього будівля прослужить ще тривалий час. Тому станом на сьогодні це найбільш використовуваний метод у оздобленні церков.

Саме покриття нітридом титану, який є надзвичайно унікальним ресурсом, дає можливість прекрасно оздобити церкву, а також надати куполу міцності. Якість такого матеріалу є настільки високою, що його неможливо відрізнити від позолоти, а вартість значно нижча. Це напилення є дуже стійким до різноманітних атмосферних впливів, зокрема, снігу, дощу, поривів вітру. Також воно є екологічним та знижує вартість робіт, оскільки з ним працювати набагато простіше, ніж із золотом.

Подібна технологія у сучасному світі є найбільш затребуваною, оскільки без неї неможливо уявити реконструкцію або ж будівництво церкви. Ще одним значним плюсом є те, що навіть під палючим сонцем колір залишається таким же яскравим та насиченим.

Напилення здійснюють на такі матеріали як сталь, латунь, скло, кераміка, алюміній, проте якщо розглядати покрівлю храмів, то найдоцільніше використовувати як матеріал нержавіючу сталь, адже таке поєднання є більш стійким порівняно з іншими.

Замовити послуги із вакуумного напилення ви маєте можливість безпосередньо на сайті нашої компанії. У разі виникнення будь-яких додаткових питань наші консультанти з радістю допоможуть вам їх вирішити. На будь-які наші товари чи послуги ми надаємо гарантію, термін якої становить 50 років, оскільки у нас працюють тільки найкращі спеціалісти, які зроблять усі необхідні роботи швидко та якісно. Усі наші вироби виготовлені відповідно до встановлених стандартів якості, є в наявності усі необхідні сертифікати. Приймаємо замовлення по всій Україні та країнах СНД. Ми працюємо за індивідуальним замовленням, тому намагаємось врахувати усі можливі побажання наших клієнтів. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.