Українські дороги важко уявити без автомобілів зарубіжного виробництва. Вони стають все більш популярними серед вітчизняних автолюбителів. Поліпшується їх якість, рівень сервісу, проте як і раніше у багатьох випадках питання купівлі автозапчастин так і не знято з порядку денного.

Українських автолюбителів, хто замислюється про придбання автомобіля зарубіжного виробництва, особливо хвилюють дві речі: якість машини і доступність запчастин для неї. Що стосується першої проблеми, то за останні кілька років виробники зуміли її в значній мірі вирішити, а ось купити автозапчастини на іномарки на жаль, як і раніше можна не завжди і не усюди.

Коли проблема купити автозапчастини не дає спокою ані автолюбителям, ані дилерам та партнерам, то останні все ж намагаються її вирішити. Для цього використовуються практично всі можливі засоби: закупівля великих партій найбільш затребуваних деталей і створення їх запасів на вітчизняних складах, оперативна доставка по заявках клієнтів експрес-поштою, замовлення запчастин за допомогою інтернету і т.п. Результат є, але не колосальний. Але у невеликих населених пунктах купити автозапчастини, особливо не дуже поширеної марки і моделі, не так то й просто.

Крім того, купити автозапчастини для «іноземців» можна через Інтернет. При цьому їх вартість буде досить невисокою, і в більшості випадків деталі доставляються в будь-яку точку країни поштою. Але і тут є свої мінуси - можна потрапити на Інтернет-ресурси, обділені хорошою репутацією. Якщо, купуючи автозапчастини, ви самі не знаєте код необхідної деталі, як результат - можете отримати те, що не підійде для вашого автомобіля, а замінити запчастину на необхідну не буде ніякої можливості.

Українці, також купують автозапчастини для своїх «залізних коней» на ринках. Там вони трохи дешевше, та й асортимент досить пристойний. Однак ринок є ринок, не завжди, купуючи автозапчастини там, ви отримаєте гарантії, та і якість їх часто залишає бажати кращого. А що тоді, запитаєте? В такому випадку, краще відразу звертатися до спеціалістів. Як варіант - завітайте на автошрот.

Пропонуємо вашій увазі компанію - RTK- автошрот, що знаходиться в Києві. Фірма не перший рік займається розбиранням автомобілів та поставкою якісного нового та б/в обладнання для мікроавтобусів. Тут ви можете купити автозапчастини для моделей відомих марок автомобілів: Citroen Jumper, Ford Transit, Honda Accord, Mercedes Atego, Iveco Daily, Renault Master та інших.

Купити автозапчастини у RTK- автошрот - означає придбати якісні деталі, отримати гарантію на них, насолодитися висококласним сервісом та залишитися задоволеним відповідальністю та оперативністю роботи компанії.

Автозапчастини, які ви купуєте, попередньо тестуються на спеціально обладнаних робочих місцях. Найбільш ретельній перевірці піддається двигун, як основний агрегат в автомобілі.

Окрім того, автошрот допомагає з купівлею автомобілів на аукціонах Англії, а також пропонує сервісне обслуговування та ремонт мікроавтобусів, вантажних автомобілів Mersrdes-Benz, MAN, Neoplan.

Ви ще досі шукаєте де купити автозапчастини для "автівок" зарубіжного виробництва в Інтернеті чи на ринку? Віддайте свого "залізного друга" в руки професіоналів!