При деформаціях чи патологіях стоп, які можуть бути викликані різними причинами, Вам допоможуть ортопедичні устілки. Стандартні моделі устілок можна придбати в спеціалізованих магазинах, аптеках, ортопедичних салонах, однак якщо захворювання стоп є серйозним, ортопеди рекомендують підібрати індивідуальні ортопедичні устілки. Окремо також існують устілки для дітей та дорослих.

Основним призначенням таких устілок є корекція деформованих або неправильно сформованих ділянок стоп. Якщо плоскостопість чи деформація виявлені у ранньому віці – устілки допомагають скорегувати ці недоліки поступово, при цьому подальший розвиток захворювання припиняється. Для дорослих також рекомендують спеціальні супінатори, які допоможуть відновити форму ноги.

Розрізняють такі різновиди ортопедичних устілок:

— профілактичні – призначені для людей, які часто носять модельне взуття або взуття на низькому ходу, а також тим, хто переніс операції чи травми ніг;
коригувальні ортопедичні устілки – призначені для пацієнтів, які страждають плоскостопістю. Ці устілки мають жорсткий супінатор або каркас. Устілки такого типу допомагають значно пришвидшити прогрес лікування;
— дитячі.
Такі устілки мають спеціальне заглиблення для п'ят та підтримку склепіння.

Також часто виділяють спеціальні ортопедичні устілки, призначені для занять спортом, або туристичні устілки. При виборі таких устілок важливо підібрати їх таким чином, щоб знизити навантаження на хребет та суглоби нижніх кінцівок. Для цього відмінно підходять силіконові та гелеві устілки, а також устілки з жорстким супінатором для кращої амортизації стоп. 

Обираючи дитячі устілки, варто орієнтуватися на їх призначення – коригуючі або профілактичні. Профілактичні зазвичай виготовляють з м'яких матеріалів, аби уникнути деформації стоп, коригуючі спрямовані на корекцію плоскостопості. Ортопедична устілка для дітей повинна підходити строго за розміром ноги. Устілки не займають багато місця та з легкістю вміщаються у будь-якому взутті. Устілки можуть мати різні моделі залежно від захворювання, яке треба вилікувати.

Устілки для дорослих можуть варіюватися залежно від виду плоскостопості: при поперечній устілки оснащуються спеціальними подушечками під пальці (пелетами), при поздовжній плоскостопості фахівці рекомендують устілки з супінатором. Якщо ж Ви любите модельне взуття, для Вас підійдуть шкіряні напівустілки. При серйозних захворюваннях Вам допоможуть індивідуальні пристосування.

Отже, якщо у Вас є проблеми зі стопами – Вам допоможуть ортопедичні устілки. Слід зауважити, що їх підбирають за розміром ноги, а не взуття. Якщо Ви тільки почали носити ортопедичні устілки, то протягом першого тижня потрібно дати ногам "звикнути" до цього пристосування. Для цього носити їх можна кілька годин на день, а не протягом всього дня. Після адаптації ніг до устілок вдягайте їх щодня, аби досягти відмінного лікувального результату. У випадку деформації устілок чи невідповідності розміру їх рекомендують замінити на нові. Експлуатаційний термін устілок зазначається на упаковці.

Тож якщо Вам потрібні ортопедичні устілки високої якості – звертайтесь до нашого салону! Ми пропонуємо Вам якісні устілки для занять спортом, для модельного взуття, а також індивідуальні устілки. Також у нас Ви можете записатися на консультацію ортопеда, який допоможе з підбором устілок. Завітайте до нас за вказаною адресою або звертайтесь за контактними номерами телефонів. Ми допоможемо зробити Ваші ніжки здоровими та красивими!