Безпечне скло широко застосовується у багатьох видах діяльності, адже має властивості, які вигідно вирізняють його від звичайного скла. Поговоримо, які є види безпечного скла і чим вони особливі.

Армоване скло містить усередині сталевий дріт, що робить його безпечним навіть у разі пошкодження, оскільки воно буде триматися завдяки цьому дроту. Найчастіше такий вид скла використовують для балконів, теплиць, складських або виробничих приміщень, ліфтових шахт.

Також доволі часто його встановлюють у закладах, де є підвищена імовірність пограбувань та пожеж. При виникненні пожежі звичайне скло дуже швидко буде тріскатися і в такий спосіб сприятиме поширенню вогню. Скло армоване також розтріскається, проте завдяки металевому дроту буде триматися купи, що дозволить запобігти швидкому поширенню вогню. Час, на який буде затримана пожежа, коливається від 30 хвилин до 2 годин, все залежить від того, яку межу вогнестійкості має представлене скло.

Іншим видом безпечного скла є загартоване, яке використовують під час виробництва міжкімнатних і вхідних дверей. Сучасні технології розпису такого скла можуть вдало доповнити будь-який інтер'єр. Таке скло під час руйнування не є небезпечним навіть при падінні із великої висоти й має стійкість щодо перепадів температур. Порівняно з іншими видами скла загартоване має надзвичайно хорошу пропускну здатність,що дозволяє візуально надати великих розмірів навіть невеликим приміщенням.

Основними сферами його використання, відповідно до встановлених нормативів, є автомобілі, трамваї, сільськогосподарська техніка, потяги і, звісно, побут – душові кабінки, скляна підлога, фасад будинку.

В процесі виробництва триплекса, або ламінованого скла, між кожним із декількох шарів скла застосовують безбарвну полімерну плівку. Саме завдяки такому методу виробництва це скло має відмінні характеристики. При пошкоджені воно не розлітається у різні сторони, а тому не зможе вас поранити. Це скло має достатньо широку сферу застосування, а саме: вікна, двері, вітрини, стелі, може застосовуватися в банківських установах, магазинах, дитячих садках, картинних галереях тощо.

Купити армоване скло ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині Леал-Гласс за доступною ціною. Наша компанія існує вже достатньо великий період часу та пройшла увесь шлях від магазину, який займався реалізацією скла, до сучасного виробництва. У нас ви зможете обрати товари найвищої якості, оскільки вони виготовлені відповідно до встановлених вимог. У процесі виробництва ми використовуємо тільки якісне обладнання іноземного виробника, зокрема, LENHARDT та LISEC. Ми будемо раді нашій співпраці та чекаємо на ваші замовлення.