Вентиляція приміщень – необхідна річ. На виробництві чи у побуті ми всі прагнемо комфорту та чистого повітря. Вентилятор, особливо канальний, видаляє забруднене повітря, дим, газ, регулює температуру приміщення, виводить надлишкову вологу, забезпечує комфортне охолодження і, звичайно, загальну вентиляцію. Хороша вентиляційна установка врятує наші меблі, оздоблення кімнат, побутові прилади і, зрештою, стіни та стелю.

На ринку вентиляції з'явився новий тип канальних вентиляторів – вентилятор канальний безшумний. Як бачимо з назви, його виробники обіцяють суттєво знизити чи прибрати такий недолік вентиляції, як шум.

Як же зробити вентилятор тихим, адже це техніка, мотор і т. д.? Виробники встановили двигун вентилятора не за допомогою жорстких з'єднань, а використали для цього спеціальну втулку – і повітря циркулює без вібрацій. Якщо ротор мотора на підшипниках, це спричиняє стукіт, проте високоточні підшипники прибирають цей неприємний звук. Також якщо корпус вентилятора суцільний або монолітний та зроблений з якісного пластику, при вібрації він не гримить розділеними деталями.

А чи вибраний вентилятор точно тихий? Звісно, якщо показники виробника реальні, слова – підкріплені практикою, монтаж – правильно виконаний, а підбір вентилятора – саме для конкретного приміщення. 

Звісно, є безліч видів канальних безшумних вентиляторів, але умовно їх можна поділити на дві великі групи: побутові та промислові.

У цій статті акцентуємо увагу на побутових тихих вентиляторах – для санвузлів та кухні. Саме у цих приміщеннях накопичується волога та задушливе повітря, пліснява та грибок, тому слід ретельно підібрати та правильно встановити оптимальний вентилятор. У кожного приміщення свої особливості та площа. Як же правильно розрахувати, який саме канальний вентилятор підійде? Існує така формула: потрібно об'єм кімнати помножити на число частоти обміну повітря, тобто якщо приміщення експлуатує 2 людини – слід множити на 4.

Як було сказано раніше – і це дуже важливо, недостатньо лише вибрати вентилятор, треба виконати грамотний монтаж. Взагалі 35-39 децибел вважаються оптимальними шумовими показниками, а деякі виробники обіцяють навіть нижче. А ще можна використати деякі поради щодо монтажу і зробити свій вентилятор майже нечутним. Наприклад, вмонтуйте вентилятор глибше в стіну в каналі, і він вас не потурбує, а ще придбайте тип вентилятора з передньою герметичною кришкою, що затуляє "нутрощі" вентилятора, тоді він менше гуде і вібрує. Додайте зворотній клапан – і Ви позбудетесь бруду, комах та запахів ззовні.

Ринок вентиляції надає безліч пропозицій. Оптимальним вибором стануть безшумні канальні вентилятори від компанії Вентс. Наші вентилятори керуються вручну (звичайний вимикач) або автоматично за допомогою блока управління. Для естетичного вигляду вентиляції у нашому інтернет-магазині можна купити функціональну вентиляційну решітку.

Ми пропонуємо вентиляційне обладнання найвищої якості і даємо на нього гарантію від виробника, тому ви точно отримаєте найкраще.