Доглянуте подвір'я будинку завжди привертає увагу оточуючих. Красиві квіти на подвір'ї є не тільки естетично привабливим елементом, їхні аромати також в змозі покращити настрій. Сьогодні можна придбати квіти на будь-які смаки та вподобання. Широкий асортимент квітів представлений на ринку України. 

У статті будуть розглянуті особливості догляду та вирощування петунія махрова. Вона прекрасно підійде для оформлення клумб. Також петунію використовують для прикрашання газонів та балконів – ця квітка є чудовою у дизайні будь-чого.

Варто зазначити, що петунія – це однорічна рослина. Розмножується ця квітка переважно насінням, хоча можна ще розмножувати квітку за допомогою розсади – грунт повинен бути пухким з мінімальною кількістю вологи.

Догляд за петунією

Петунія не потребує ретельного догляду за нею. Все, що вам потрібно, – це заздалегідь підготувати грунт для посадки насіння петунії. Після посіву насіння варто періодично підживлювати грунт мінеральними та органічними добривами. У разі пожовтіння листя квітки необхідно наситити грунт залізом.

Зверніть увагу на те, що при надлишковій вологості грунту петунія припиняє цвісти. Проте і пересушувати грунт не варто. При вирощуванні цієї квітки ви можете зіткнутися з різними шкідниками та хворобами, які руйнують рослину. У такому випадку потрібно негайно почати лікування петунії.

Види петунії махрової 

На ринку сьогодні представлена велику маса гібридів махрової петунії. Серед них найбільш поширеними є такі сорти:

Ангора – цей сорт має маленькі листочки, пишні квіти та розгалужений кущ. Сорт Ангора не є вибагливим, ба більше, він стійкий до вологості;
— Сорт Валентайн – пишні квіти цього сорту мають рожеве забарвлення, чимось схожі до гвоздики. Цвітіння раннє та тривале;
— Петунія Соната – рослина відрізняється значними розмірами, вона масивна, а квіти великих розмірів. Якщо вам потрібна петунія, яка стійка до хвороб, то сорт Соната – це те, що вам необхідно;
— Петунія махрова Тумбеліна Прісцілла – це новий сорт петунії, квіти якого схожі на квіти троянди. Кущ сорту густо засіяний квітами та має прекрасний запах.

Існують й інші сорти петунії махрової, які можна знайти на ринку України. Кожний сорт по-своєму привертає увагу своєю неперевершеністю. 

Як бачимо, петунія не є вибагливою рослиною й вона не потребує якогось особливого догляду під час вирощування. Тому ви можете вирощувати цю рослину у себе вдома.

Не знаєте, де купити якісне насіння петунії? Тоді вам треба завітати у наш інтернет-магазин. Наша компанія "Геліос" запропонує вам найкращі сорти петунії за доступною ціною. Звертайтеся!