Лед освітлення – це прилади нового покоління, в яких використовуються світлодіоди. Що ж таке світлодіод і яке його призначення? Світлодіод – це пристрій, який є провідником електричного струму, а основним елементом його є кристалик, забарвлення якого може бути дуже різним. Колись використовували модуль як найпростіший пристрій cвітлодіодного освітлення. Він мав тільки три кольори: зелений, червоний та синій, проте була можливість змішати ці всі кольори за допомогою контролера.

Не так вже й давно побачили світ світлодіодні світильники, які з самого початку були випущені у формі нічника, бо мали набагато краще освітлення, ніж інші. Проте зараз ці світильники заполонили ринок та мають значний попит, оскільки споживають набагато менше електроенергії. Звичайні лампи розжарювання та люмінесцентні давно вже втратили свою популярність.

Основні переваги цих ламп:

— надзвичайно тривалий термін експлуатації – до 100 000 годин;
— споживають набагато менше електроенергії;
— є можливість відрегулювати рівень яскравості освітлення залежно від потреби;
— є більш зручними у використанні, оскільки очі від них не так втомлюються, як від звичайних ламп розжарювання;
— є достатньо міцними, тому можуть витримати незначні удари;
— не потрібно займатися пошуком місця для їхньої утилізації.

Основний чинник, який спонукає більшість купувати лампи світлодіодного освітлення, – їхня економність, оскільки щороку тарифи на електроенергію зростають. Тому чи не кожен, хто хоче заощадити, намагається використовувати світлодіодне освітлення. При потужності 16-25 Вт, яка дорівнює звичайній лампі розжарювання, ви можете скоротити витрати у 4-5 разів.

Проте потрібно бути достатньо уважним, оскільки є дуже багато недобросовісних продавців, які не мають жодних сертифікатів, які підтверджують якість товару.

Багато людей помилково вважають, що таке освітлення вкрай негативно впливає на стан зору, але загальновідомим є той факт, що звичайні лампи розжарювання мають набагато більшу частоту мерехтіння, яку ми зазвичай ніколи не помічаємо, проте очі дуже втомлюються від цього. Для регулювання рівня яскравості використовують димери, що дає змогу зробити більш або менш інтенсивне освітлення у домі.

Придбати лед освітлення ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині «Elite Light» за супервигідною ціною. Ми здійснюємо поставки товарів від найкращих європейських виробників Італії, Швеції, Австрії, Німеччини, Польщі. Гарантуємо вам якісні товари за доступною ціною. Приймаємо замовлення по всій Україні.