Упаковка є однією зі складових маркетингової стратегії, тому більшість додає її як п’ятий елемент до маркетингового комплексу, який включає в себе товар, ціну, просування та розподіл.

Гофрокартон – це найбільш використовуваний матеріал для виробництва упаковок, оскільки має високі фізичні параметри та є порівняно недорогим і легким. Основною особливістю гофрокартону є те, що його можна виготовляти із макулатури, що вигідно, оскільки значно економляться ресурси. Проте його мінус – це низька вологостійкість.

Зазвичай гофрокартон має три шари: 2 топлайнери – плоскі шари, а між ними розташований флютинг, який має гофровану форму. Таке розміщення шарів надає гофрокартону надзвичайної жорсткості. Для покращення його фізичних якостей доволі часто використовують семи- та п’ятишаровий гофрокартон. Тоді шари картону і паперу чергуються один за одним.

За кольоровим забарвленням виділяють білений та бурий гофрокартон.

Мікрогофрокартон має товщину 1,5-1,8 мм та використовується тільки для найдрібнішого пакування, оскільки не є міцним. Проте він є міцнішим порівняно з гофрокартоном.

Двошаровий гофрокартон має один плоский та гофрований шар, він найбільш гнучкий, тобто його можна скручувати. П’ятишаровий гофрокартон є найміцнішим та підходить для пакування великогабаритних товарів або техніки. Його можна використовувати неодноразово.

Основні переваги тари з гофрокартону:

— невисока вартість;
— надійність зберігання товарів під час транспортування, зокрема, можливість протистояти ударам, вологостійкість, збереження належної форми;
— можливість виготовити упаковку за індивідуальними розмірами;
— виробництво здійснюється на найбільш сучасному устаткуванні із дотриманням встановленої технології;
— можливість нанесення логотипу та будь-якої іншої інформації;
— можливість повторної переробки матеріалів, не забруднюючи при цьому зовнішнє середовище;
— відмінно складається та розкладається, тому для її зберігання не потрібно багато місця, отож це дуже зручно.

Недоліком таких упаковок є те, що вони легкозаймисті, проте не варто від них відмовлятися, оскільки вони мають значно більше переваг, ніж недоліків.

Купити самозбірні коробки з гофрокартону ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині. Наша компанія приймає замовлення по всій Україні та здійснює їхню оперативну доставку. У нас доступні ціни та висока якість товарів. Також ви можете замовити нанесення логотипу та будь-якої іншої інформації на коробки. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.