Всі ми щодня виконуємо звичні гігієнічні процедури. Догляд за ротовою порожниною не є винятком, і це потрібно робити якнайретельніше – насамперед для того, щоб був приємний запах та сяюча посмішка. А втім чимало з нас не полюбляє робити зубні процедури, які для багатьох мають неприємні асоціації.

Звичайно, стан, вигляд і колір зубів залежать і від інших факторів, насамперед, харчування, яке впливає на загальний тонус організму. Але щоб ваші зуби та ясна були здоровими, вам необхідно дотримуватися елементарних правил гігієни ротової порожнини. 

Отже,як зменшити ризик розвитку карієсу, парадонтиту та інших захворювань ротової порожнини і забезпечити красиву та сяючу посмішку?

Рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною:

чищення зубів двічі на день;
— правильне збалансоване харчування;
— використання продуктів із вмістом фтору;
— полоскання роту ополіскувачами із вмістом фтору.

Вищенаведені рекомендації є доволі легкими, та їх може виконувати кожен. Варто також зазначити, що необхідно періодично відвідувати стоматолога.

Не менш важливо, чим саме ви чистите зуби, тому зубну пасту треба вибирати дуже ретельно.

Яку краще вибрати зубну пасту?

Широкий асортимент зубних паст представлений на ринку України. Іноді буває важко зробити вибір, адже різноманіття паст не дає можливості сконцентруватися на чомусь одному. Тому варто звернути увагу на зубну пасту торгової марки Modere. Ця зубна паста має безліч переваг:

вона містить природній білок, який є у наших зубах;
— підтримує здоров'я ясен та зубів;
— у складі зубної пасти міститься ефірне масло м'яти, що освіжає подих;
— і найголовніше, вона не містить цукру.

Інгредієнти, які містяться у зубній пасті:

Sorbitol – це шестиатомний спирт, який має солодкий смак;
— Hydrated Silica – кремнієва кислота (безпечний абразивний компонент для зубної пасти);
— Sucralose – підсолоджувач;
— Calcium Glycerophosphate – цей компонент поновлює рівень кальцію в організмі.

Отже, догляд за ротовою порожниною є важливою щоденною процедурою для кожного з нас. Рекомендації щодо догляду дадуть вам можливість уникнути багатьох захворювань зубів та ясен, а правильно підібрана зубна паста та щітка допоможуть вам у цій справі.

Для того щоб замовити зубну пасту торгової марки Modere, перейдіть на наш сайт. У нас ви знайдете широкий асортимент зубних паст та ополіскувачів для ротової порожнини. Хороша зубна паста продається у нас за доступною ціною.