Всім відомо, що ремонт – це складний та довготривалий процес, і успішність його завершення залежить не тільки від професіоналізму робітників, але й від матеріалів, які було використано. Існує велика кількість виробників фарб, які пропонують надзвичайно широкий асортимент товарів, в якому досить легко розгубитися та обрати неякісні матеріали. 

Облаштовуючи свій дім, мабуть, кожен мріє про затишок, комфорт і красу кожної кімнати. Хочеться втілити у життя власні задумки дизайну, щоб отримати омріяний результат, але не всі знають, як це зробити.

Унікальності будь-якому дизайну можна додати за допомогою мультиколірної фарби, яка дозволяє створити безліч варіацій покриття. 

По-різному комбінуючи кольори, можна досягнути найрізноманітніших результатів. Так, мультиколірна фарба Diacolor має близько 90 відтінків, до того ж за бажанням можна змінювати розмір кольорових гранул у фарбі, завдяки чому покриття виглядатиме зовсім по-іншому.

Фарба мультиколор зробить вас справжнім дизайнером і художником: ви можете змішувати кілька кольорів, створювати нові відтінки, зробити поверхню матовою або глянцевою - з таким матеріалів варіантів безліч. У будь-якому випадку ваші стіни виглядатимуть унікально, адже фарба кожен раз лягає по-новому.

Ще однією перевагою є міцність такого покриття: пофарбовані мультиколор стіни можна мити і чистити, не боячись пошкодити фарбу. Однак варто зазначити, що під час нанесення такої фарби потрібно чітко дотримуватися технології та враховувати безліч нюансів. Тому не зайвою буде допомога досвідченого майстра.

Декоративна фарба Diacolor є повністю екологічною, висихає протягом 6 годин, до того ж вона абсолютно без запаху, тому при фарбуванні не буде жодного дискомфорту. Величезний вибір кольорів дозволить втілити у реальність ваші найсміливіші ідеї, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вдалі варіації. Також ми можемо запропонувати вам створення потрібного відтінку за вашим бажанням - ви можете замовити індивідуальну мультикольорову суміш.

Мультикольорові фарби  Diacolor ви маєте можливість придбати у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Приймаємо замовлення з усієї України. У разі, якщо обсяг замовлення становить понад 20 л, надаємо безкоштовну доставку. 

Також у нас ви можете замовити послугу нанесення мультиколірного покриття - наші майстри досконало володіють такими технологіями та знають усі секрети. А ще ви можете записатися на урок і спробувати фарбувати самостійно під керівництвом досвідченого спеціаліста.

Створюйте кольорову казку разом з Diacolor!