Останнім часом як хобі досить поширеним став скрапбукінг. Спочатку за його допомогою зберігали надважливі документи, фотографії та ін. Проте у сучасному світі цифрових фото основне призначення скрапбукінгу втратило свою актуальність, але він продовжує існувати як вид творчості. Любителі та професіонали цього заняття не перестають нас дивувати, оскільки створюють дивовижні блокноти, фотоальбоми, листівки та іншу сувенірну продукцію власними руками. Такі предмети неодмінно стануть окрасою вашого дому, а також прекрасним подарунком для близьких. 

Якщо ви є початківцем у сфері скрапбукінгу, у вас виникне чимало питань щодо того, з чого ж розпочати. Інтернет у поміч - в мережі ви без проблем відшукаєте велику кількість навчальних матеріалів, в яких описана детальна техніка скрапбукінгу. Наступне питання, яке виникає: які матеріали найкраще використовувати для скрапбукінгу? Для такого виду творчості застосовуються спеціальні матеріали, зокрема, папір, який є у великому різноманітті. Наприклад, білий або кольоровий; з зображенням чи без, а також різної щільності. 

Далі необхідно вибрати клей, фарби, крейду, олівці, прикраси для декорування. Ще для скрапбукінгу потрібно мати килимок - базовий інструмент, який значно полегшує роботу; канцелярські і звичайні ножиці; лінійку і звичайний або фігурний дирокол.

Повірте, складно тільки на початку, потім, по-справжньому захопившись скрапбукінгом, ви навчитеся швидко і легко підбирати потрібні для роботи матеріали. І надійним помічником у цьому стане для вас інтернет-магазин ScrapTools, де можна знайти всі необхідні для скрапбукінгу товари в широкому асортименті.

Для скрапбукінгу використовують картон і різні види паперу (багатошаровий, тонкий, дизайнерський).

Картон має набагато вищу щільність, ніж звичайний папір, тому його використовують для виготовлення різноманітних обкладинок, коробочок, листівок. Існує велике різноманіття такого матеріалу, зокрема, картон з глітером, фольгований, з блискітками, кожен з яких має свої плюси та мінуси.

Багатошаровий папір використовують більшість любителів цього захоплення, проте важливо перед покупкою перевірити його на наявність лігніну та різноманітних кислот, бо саме від цього залежить насиченість та збереження кольору.

Досвідчені майстрині мають в арсеналі папір різної щільності, фактури, кольорів та розміру. Адже найкращі ідеї виникають несподівано, та й задумка у процесі роботи може змінитися. Тому майте під рукою надійного постачальника товарів для скрапбукінгу - і творіть шедеври з любов'ю.

Папір для скрапбукінгу з сердечками та іншими візерунками, чорно-білий і кольоровий замовити ви можете за вигідною ціною у нашому інтернет-магазині «ScrapTools». У нас ви знайдете величезний асортимент товарів, якість яких неодмінно вас приємно здивує. Приймаємо замовлення з усієї України, швидко їх обробляємо і відправляємо.  Для здійснення замовлення достатньо заповнити форму зворотного зв’язку або зателефонувати за контактним номером. Чекаємо ваших замовлень!