Із розвитком технологій та прагненням людства до підвищення комфорту життя ростуть і запити споживачів: сьогоднішні покупці шукають на прилавках найсвіжіші та найбільш якісні товари. А тому харчова промисловість змушена пристосовуватися до теперішніх реалій і поставляти продукцію з найкращими властивостями. Зберегти смакові якості та корисні речовини у харчових продуктах покликані скороморозильні апарати.

Таке обладнання поділяється на кілька видів, кожен з яких має свої технічні особливості і призначення. Розглянемо детальніше принцип роботи скороморозильних агрегатів і їх класифікацію.

Загалом скороморозильне обладнання дозволяє надзвичайно швидко (в середньому 25-90 хвилин) заморозити продукцію до температури від -18 до -25. Це допомагає по максимуму зберегти смак, запах та властивості продукту. У такий спосіб після розморозки ви отримаєте, без перебільшення, практично свіже м’ясо, рибу тощо.

Є кілька видів скороморозильних апаратів, що відрізняються принципом роботи, а отже, і застосуванням.

Отож скороморозильні апарати поділяються на: вертикальні плиточні, горизонтальні плиточні, спіральні, тунельні, стелажні, повітряні та флюїдозаційні.

Горизонтальні та вертикальні плиточні агрегати заморожують продукцію у блоки різної конфігурації. Різниця між ними полягає у тому, що у горизонтальному обладнанні використовуються блок-форми, а у вертикальному продукти закладаються безпосередньо в агрегат.

Спіральні скороморозильні апарати працюють так: продукція викладається на конвеєр, що йде по спіралі. За допомогою сітчастої стрічки продукти направляються вздовж барабана, що обертається, заморожуючись потоком холодного повітря, що створюється вентиляторами. Тунельне обладнання рухає продукцію по тунелю на спеціальних візках, заморожування відбувається за допомогою інтенсивного потоку холодного повітря.

Повітряні скороморозилки заморожують продукцію потоком холодного повітря, яке подається в апарат за допомогою терморегулюючого вентиля. За подібним принципом працює і стелажне обладнання, тільки продукція встановлюється на спеціальні піддони.

Флюїдозаційне морозильне обладнання забезпечує найшвидшу заморозку і мінімальну усушку. Це досягається шляхом надвисокої швидкості повітряного потоку, внаслідок чого частина продукту переходить у «спінений» стан. В результаті утворюється заморожена оболонка, що не дає продукції злипатися у комки.

Кожен із видів скороморозильних агрегатів має свої плюси і мінуси, особливості роботи і призначення, тому, обираючи таке обладнання, найкраще проконсультуватися зі спеціалістами. Якісне та надійне обладнання, професійні консультації та допомогу у монтажі та налаштуванні скороморозильних апаратів забезпечить компанія «Нордес». У нас великий вибір холодильних агрегатів різного типу з гарантією від виробника.