Конвеєри використовуються у різноманітних сферах, зокрема, у будівництві, сільському господарстві, харчовій галузі, а також застосовуються у складських приміщеннях. Конвеєри різного типу стали й незамінним елеваторним обладнанням.

Існує доволі велике різноманіття елеваторів, тому ми розглянемо основні із них:

- роликовий конвеєр, який використовується для переміщення важких вантажів. Їх виділяють декілька видів, наприклад, інерційний – з можливістю транспортування вантажу під кутом, тобто похилий. Інший вид – це привідний транспортер, який здійснює переміщення з використанням мотора-редуктора, також є можливість скидати вантаж на бік;

- ланцюговий конвеєр, який використовують для транспортування сипучих дрібнокускових вантажів. Такий конвеєр може бути закритого та відкритого типу. Відкритий дає можливість здійснювати навантаження у будь-якому місці; закритий – уникнути запилення матеріалів, які транспортують;

- шнековий елеватор використовують для переміщення як сипучих, так і дрібних та пастоподібних матеріалів. Шнекові транспортери виготовляються із можливістю регулювання висоти, що надзвичайно зручно, оскільки можна здійснювати завантаження із різної висоти;

- стрічковий конвеєр використовується для переміщення сипучих та поштучних товарів. Виділяють два види таких конвеєрів – з рівною стрічкою та у вигляді жолоба.

- використання гвинтового конвеєра у сільському господарстві полягає в тому, щоб переміщувати зерно із вантажних машин до сховища.

У сільському господарстві найчастіше використовують шнекові конвеєри. Основні переваги використання шнекових норій: практично відсутнє або нескладне будь-яке технічне обслуговування; доволі зручне здійснення проміжного вивантаження; герметичність, що дозволяє транспортувати будь-які матеріали.

Основним завданням перед проектуванням будь-яких транспортерів є визначення того, для яких саме потреб вони будуть використані, а також необхідне навантаження на них; тільки після цього здійснюють власне розробку проекту.

Шнековий транспортер похилий та конвеєри іншого типу ви маєте можливість придбати у нашій компанії «Омега Агро». Усе обладнання виготовлене відповідно до існуючої технології та має відповідні сертифікати. Приймаємо замовлення по всій території України. Використовуємо тільки найкращі матеріали. Надаємо гарантію на всі наші вироби терміном до 6 місяців. Для нас важливий кожен клієнт, тому ви маєте можливість замовити те чи інше устаткування за індивідуальними побажаннями. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.