Із розвитком промисловості і появою нових дизайнерських розробок поширення набуває таке поняття як ф'юзинг скла. Для склообробних підприємств цей напрямок діяльності наразі дуже прибутковий, адже вітражне скло, яке і є продуктом ф'юзингу, дедалі більш затребуване і популярне. Таке скло використовують у дизайні приміщень, для декору меблів і дверей, для створення картин і вітражів тощо.

Отже, що лежить в основі технології ф'юзинг і що потрібно для такого виробництва? Це техніка спікання скла в спеціальній печі при температурі 800 градусів, для якої потрібне спеціальне закалене скло, яке володіє термостійкістю. Майстер вирізає зі скла візерунки, які викладаються на підготовлену поверхню, потім підготовлений матеріал відправляється у піч для термообробки. Спеціальне обладнання дозволяє міцно закріпити декоративні елементи: запікаючись, шматочки скла стають одним цілим.

Ф'юзинг дозволяє створювати об'ємні і плоскі візерунки, кольорові та однотонні, також можна робити вітражі різної товщини та щільності. В результаті виходить оригінальне декоративне скло високої якості та міцності, яке можна використовувати в декоруванні різноманітних предметів.

Обов'язковим для виробництва вітражного скла є спеціалізоване обладнання – печі для ф'юзингу, від якості та технічних характеристик яких безпосередньо залежить результат. Є промислові великогабаритні печі та невеликі печі для індивідуального застосування.

Піч для ф'юзингу зовні нагадує валізу, адже має відкидну кришку, що допомагає рівномірно обробляти скло – нагрівальні елементи вмонтовані і в кришку, і в низ печі. Таке обладнання оснащене датчиками і контролерами, а також можливістю регулювати час роботи і температуру. Нагрівальні елементи зроблені з високотемпературного сплаву і містяться у кварцевих трубках, завдяки чому на виріб не потрапляють продукти горіння. Сучасні печі для ф'юзингу мають оглядове вікно, що дозволяє спостерігати за процесом і вчасно коректувати його.

Підготовлене скло завантажується у нижній відсік печі, кришка закривається, і розпочинається випікання скла. У хорошому обладнанні скло оброблюється рівномірно завдяки правильному розміщенню нагрівальних елементів і підтримуванню стабільної температури. Тому для створення шедеврів потрібно вибирати дійсно якісну піч.

Печі для ф'юзингу, молірування, закалювання та іншої термообробки скла пропонує ПП Дорошенко. Ми маємо власні виробничі потужності та найкраще обладнання для виробництва, тому гарантуємо найвищу якість і надійність своєї продукції. Як виробник ми можемо запропонувати найкращу ціну, а також створити обладнання на індивідуальне замовлення – з потрібними вам габаритами та іншими параметрами. Маємо вигідні пропозиції і для маленьких виробництв, і для потужних підприємств. Вся продукція сертифікована, надаємо гарантію і довічне гарантійне обслуговування.