Саме у Великобританії з’явилася традиція у королівських сім’ях дарувати власний одяг на знак подяки. Від цього і пішла назва «секонд хенд» – друга рука. На той час більшість заможних людей просто дарували власний одяг бідним з благородною метою. Далі виник попит на такий одяг, оскільки можна було знайти речі, які мали бездоганний вигляд, за вкрай вигідною ціною.

Під час економічного занепаду та зважаючи на наявність незначних прибутків більшість українців, для того щоб мати гарний вигляд, намагаються підбирати такий одяг, який приховуватиме недоліки фігури та підкреслюватиме її плюси. Тому дедалі більше зростає попит на одяг із секонд хенду. Ви навіть можете знайти новий одяг за ціну, яка вас приємно здивує.

Проте існує значна частка населення, яка ще не встигла оцінити такий одяг і вважає його брудним мотлохом, який неприємно брати в руки. Більшість все-таки не звертає уваги на подібні стереотипи, бо, зважаючи на низький рівень доходів, неможливо одягатися у відомих дизайнерів.

Перевагою цього одягу є те, що його вартість є значно нижчою порівняно із середньою вартістю нового китайського та турецького одягу. Ще одним не менш важливим плюсом є те, що можна знайти речі відомих іноземних брендів, як-от H&M, NewLook та ін, що особливо актуально для любителів оригінального одягу. Доволі часто у секонд хенді можна знайти речі, які є новими – просто було знайдено незначний брак або розпродали не весь одяг.

Найсуттєвішим мінусом є те, що на пошуки потрібного одягу ви можете витратити дуже багато часу.

На сьогодні більшість молоді без сорому говорить про те, що купують речі у секонд хендах. Проте перед покупкою потрібно переконатися, що річ вашого розміру; чи комфортно вам; чи відсутні будь-які видимі дефекти, а саме маленькі дірки, плями; чи одяг не втратив свій вигляд після багаторазового прання.

Виділяють декілька видів магазинів з секонд хендом: ринки, де одяг продають із контейнерів; магазини, де одяг реалізують на вагу і щоденно змінюється вартість залежно від того, коли завезли новий товар (найбільший попит в перший день, оскільки з’являється багато нових речей); стокові магазини – в них реалізують тільки нові речі, які не було продано або які мають незначний дефект.

Секонд хенд з Англії ви маєте можливість замовити у ТОВ «Екрегор-Капітал». Ми працюємо по всій території України. Маємо усі сертифікати та дозволи на здійснення діяльності. Ми реалізуємо речі, привезені з Великобританії. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.