Якщо Ви давно мрієте про красивий та комфортний будинок з дерева – наша компанія допоможе втілити Вашу мрію надійно та оперативно! Ми будуємо дерев'яні будинки з клеєного бруса, дикого зрубу, оциліндрованих колод, також у нас Ви можете замовити каркасні будиночки. Однак обрати надійного забудовника на сьогодні дуже важко. Чому ж варто обирати саме нашу компанію – проаналізуємо разом.

Компанія "Хата Зруб" є одним з лідерів на українському та європейському ринку уже понад 15 років. Ми займаємось будівництвом не лише житлових будинків, але й архітектурних (храми, церкви) та комерційних об'єктів (готелі, ресторани, турбази). Свою популярність компанія здобула завдяки високій якості виконання робіт та екологічності матеріалів, адже вся сировина заготовляється в екологічно чистих районах українських Карпат. Природність, чистота та безпека матеріалу вдало поєднуються з міцністю деревини та енергоефективністю. 

На сьогодні наша компанія є світовим брендом в будівництві споруд з дерева. Для нас не існує нездійсненних архітектурних завдань, адже ми можемо спорудити як одно-, так і багатоповерхові будинки різних масштабів. Ми пропонуємо нашим клієнтам брусові будинки, хатинки зі зрубу та оциліндрованих колод, а також здійснюємо будівництво за каркасною технологією. 

Ми відповідально ставимося до своєї роботи, отож для нас є важливим контроль лінії виробництва деревини, а також дотримання усіх технологій будівництва. Тому весь процес, починаючи від заготівлі сировини і до здачі робіт клієнту, ретельно контролюється та перевіряється. 

Ще однією перевагою нашої компанії є наявність власних лісопилорам, які розташовані в екологічних районах Закарпаття. Деревина заготовляється взимку з метою досягнення максимальної міцності. Наша виробнича база оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє досягнути максимальної якості використовуваної деревини, зокрема, це впливає на однорідність структури, геометричність та міцність колод. 

Усі наші майстри – знавці своєї справи, які люблять свою роботу. Ми слідкуємо за професійним тонусом наших співробітників, тому регулярно організовуємо поїздки на виставки, конференції, семінари не лише в Україні, але й за кордон. Також наш персонал постійно проходить курси підвищення кваліфікації. 

Плідна праця нашого персоналу дозволяє створити якісні та красиві дерев'яні будинки з урахуванням усіх будівельних норм та вимог. Тому нам під силу будь-яке завдання! Тож якщо Ви шукаєте надійну компанію, яка допоможе створити будинок Вашої мрії, – ми Вам допоможемо!